Braun PRT 1000 digitální teploměr

Zdravotnické prostředky

Značka: BRAUN
Během deseti vteřin vám teploměr Braun změří aktuální teplotu. Má flexibilní jemnou špičku a po zapnutí na displeji zobrazí poslední naměřenou hodnotu.
Skladem na e-shopu
315

O produktu

50056641

Braun PRT 1000 je malý kapesní teploměr, který byl speciálně navržen tak, aby vám teplotu změřil rychle a snadno. I přes své kompaktní rozměry a zanedbatelnou hmotností se však pyšní přesností, která je pro značku Braun charakteristická. Přístroj je určen pro každého bez rozdílu věku. Neobsahuje látky BPA, můžete jej proto využít i u novorozenců a malých nebo nemocných dětí. Teplotu vám prozradí již do deseti vteřin, takže studená špička nebude pokožku dráždit dlouho. Špička je jemná a flexibilně ohebná, nehrozí proto její poškození v důsledku neopatrného zacházení.

Voděodolné provedení

Po zapnutí teploměru se na přehledném displeji objeví poslední naměřený údaj. To oceníte především tehdy, pokud zápasíte s nemocí a měříte si teplotu častěji v kratších časových intervalech. S posledním údajem totiž vždy budete vědět, jak se vám teplota vyvíjí, jestli klesá, nebo naopak není lepší zajít k doktorovi. Zařízení je voděodolné. Nedělá mu problém trocha potu ani pár kapek vody, což vám usnadní jeho pravidelní čištění a sterilizaci, aby se na něm nedržely bakterie a přístroj byl neustále připraven pro příští použití.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.