Braun Silk expert Pro 5 PL5124 IPL epilátor

Elektronika

Značka: BRAUN
IPL epilátor nabízí dlouhodobé odstranění chloupků velmi komfortní metodou. Automaticky přizpůsobuje svůj výkon vaší pokožce.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
9 592 ušetříte 2 398 Kč

Původní cena 11 990 Kč sleva 20%

O produktu

50113595

Odstraňování chloupků se v dnešní době stalo standardem, to ale celý proces nedělá o nic méně komplikovaným. Tedy až donedávna. Dřív jste si mohli vybrat mezi častým – klidně i každodenním – holením žiletkou, bolestivou domácí epilací „pinzetovým“ epilátorem, nebo nákladnou a bolestivou voskovou či cukrovou depilací ve specializovaném salonu, jež vyžaduje nepohodlné dorůstání a jejíž účinky vydrží nanejvýš několik týdnů. S epilátorem Braun Silk-expert Pro 5 PL5124 přichází další cesta, která je dlouhodobě účinná i komfortní: domácí IPL epilace.

Intenzivní pulsní světlo (IPL) pronikne k chloupku a způsobí, že po ošetření vypadne. Jde o téměř bezbolestnou, ale zároveň velmi účinnou metodu, jak se chloupků zbavit na dlouhou dobu.

Vysoký výkon a pohodlné použití

Dermatologicky akreditovaný epilátor se dokonale přizpůsobí konkrétním potřebám vaší pokožky. Snímá její odstín pomocí senzoru SensoAdapt a přizpůsobuje výkon přístroje tak, aby byla epilace účinná, ale šetrná. Pracuje s deseti stupni intenzity záblesku. Pokud by vám ošetření přesto bylo nepříjemné, můžete navíc vybírat ze tří hlavních režimů: standardního, šetrného a extra šetrného.

I rychlost ošetření má více variant. Klouzavý režim spouští více záblesků rychleji po sobě a hodí se na ošetření větších ploch. Přesný režim oceníte při práci na menších a citlivějších oblastech. Jakmile získáte trochu cviku, zvládnete například obě nohy ošetřit za pouhých 5 minut.

Dlouhá životnost a strojek Venus jako dárek

Pořízení IPL epilátoru zpravidla bývá nákladnější, jde ale o dlouhodobou investici. Se životností 400 000 záblesků (o třetinu více, než nabízely předchozí generace Silk-expert 5) nabízí epilátor ekvivalent 22 let ošetřování.

Přístroj se napájí ze sítě, takže nemusíte řešit výměnu baterií ani nabíjení. Jako dárek k němu dostanete holicí strojek Venus Extra Smooth a praktické pouzdro, jež slouží k přepravě a skladování.

Hlavní vlastnosti:

  • životnost 400 000 záblesků
  • 10 stupňů intenzity
  • automatický senzor SensoAdapt
  • dva režimy rychlosti (rychlý klouzavý, přesný)
  • tři režimy výkonu (standardní, šetrný, extra šetrný)
  • holicí strojek Venus Extra Smooth a pouzdro jako dárek

https://www.braun.cz/cs-cz/promotions/money-back-guarantee

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.