Bromhexin 8 KM kapky 20 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

45 ušetříte 17 Kč

Původní cena 62 Kč, sleva 27%

O produktu

Bromhexin 8 KM kapky se používá ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocnění dýchacích cest s tvorbou hustého hlenu. Přípravek Bromhexin 8 KM kapky se užívá při akutních onemocněních průdušek a plic, která doprovází tvorba vazkých hlenů a vlhký kašel. Kapky Bromhexin 8 KM jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let.

Jak se přípravek Bromhexin 8 KM kapky užívá:

Dospělí a dospívající od 14 let užívají 3x denně 23-46 kapek. Dospívající ve věku 12-14 let a pacienti s váhou pod 50 kg užívají 3x denně 23 kapek. Pokud se do 4 až 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou menthol, fenyklová silice, anýzová silice, silice máty peprné, tymiánová silice, blahovičníková silice, sacharóza, polysorbát 80, dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan sodný, ethanol, kyselina chlorovodíková 36%, čištěná voda.

Upozornění:

Přípravek Bromhexin 8 KM kapky obsahuje sacharózu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Dále přípravek obsahuje alkohol (ethanol). Je nutno vzít v úvahu u těhotných a kojících žen, dětí a vysoce rizikových skupin, jako jsou pacienti s jaterním onemocněním nebo epilepsií.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
SUKL název BROMHEXIN 8 KM KAPKY 8MG/ML POR GTT SOL 1X20ML
Farmakoterapeutická skupina expektorancia, mukolytika
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 90991
EAN 90991
Přílohy
Příbalová infomace PDF