Ekomedica Brusinka 100% šťáva 500 ml

50105580

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

254 ušetříte 45 Kč

Původní cena 299 Kč, sleva 15%

Cena za 100 ml: 51 Kč

O produktu

EkoMedica Brusinka je doplněk stravy s obsahem 100% šťávy z plodů brusinek, která je doplněná extraktem z nutričně vysoce hodnotných plodů camu-camu, jejichž použití se rychle rozšiřuje po celém světě.

EkoMedica Brusinka 100% šťáva je získávána z plodů brusinky nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů, je bohatým zdrojem vitaminu C.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti.

Dávkování:

Užívejte 25 ml 1-2x denně, minimálně 30 minut před jídlem. Maximální denní dávka 50 ml obsahuje 50 ml šťávy z plodů brusinky.

Složení:

Šťáva z plodů brusinky 100 % 50 ml, standardizovaný extrakt z plodů camu-camu (Myrciaria dubia) 75 mg v denní dávce 50 ml výrobku.

Upozornění:

Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality.                        

Parametry
Značka Ekomedica
Forma Šťáva
Pro vegany Ano
Věk dítěte od 3 let
EAN 8594170150143