Ekomedica Brusinka 100% šťáva 500 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
4.0
Šťáva z plodů brusinek doplněná extraktem z nutričně vysoce hodnotných plodů camu-camu, které jsou velmi bohaté na vitamin C.
Skladem na e-shopu
315

Cena za 100 ml: 63 Kč

O produktu

50105580

100% šťáva z plodů brusinky doplněná extraktem z nutričně vysoce hodnotných plodů camu-camu. Brusinka je hojně využívána v lidovém léčitelství. Camu-camu je keř rostoucí v Amazonském pralese, jeho plody vypadající jako malý citrón obsahují vysoké množství vitaminu C. EkoMedica BRUSINKA 100% šťáva je získávána z plodů brusinky nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je tak určen co nejširšímu spektru konzumentů.


Dávkování

Užívejte 25 ml 1-2x denně, minimálně 30 minut před jídlem. Maximální denní dávka 50 ml obsahuje 50 ml šťávy z plodů brusinky.

Složení

100% šťáva z plodů brusinky 50 ml, standardizovaný extrakt z plodů camu-camu 75 mg v denní dávce 50 ml výrobku.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality. BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.