Brusinky Forte Akut 1500 mg + D-Manosa lesní plody 10 ampulí

Doplněk stravy

Brusinky Forte Akut 1500mg + D-Manosa 2000 mg jsou ampule pro akutní potřebu.  a spolu s vitaminem D a extraktem ze zlatobýlu podporují zdraví močových cest.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
325

Cena za 100 ml: 130 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50125667

Pro zdraví močových cest. Silná kombinace brusinek a D-manosy v komfortní a rychle se vstřebávající tekuté formě. Extrakty z kanadských brusinek a ze zlatobýlu mají příznivý vliv na močový systém. Vitamin D3 přispívá k normální funkci imunitního systému. Obsah ampule má příchuť lesních plodů a je připraven k okamžitému použití pro akutní potřebu. Tekutá forma zajišťuje vyšší biologickou dostupnost a rychlý nástup účinku. Snadné užívání a pohodlné dávkování jen jednou za den.

Hlavní vlastnosti:

  • extrakty z brusinek a zlatobýlu podporují zdraví močových cest
  • extra vysoká dávka 1500 mg extraktu z brusinek + 2000 mg D-Manózy na akutní potřebu
  • tekutá forma s příchutí lesního ovoce

Dávkování

1 ampule (25 ml) denně, nejlépe po jídle. Užívejte 5-10 dní. Podávejte vylitím obsahu do úst nebo zředěním jejího obsahu do vody. Po otevření určeno k okamžité spotřebě. Před použitím protřepejte! Případný mírný sediment je přírodního charakteru, je přirozenou vlastností výrobku a nemá vliv na kvalitu výrobku.

Složení

Denní dávka (25 ml) obsahuje: extrakt z kanadských brusinek 1500,0 mg (z toho PAC 75 mg), D-manóza 2000 mg, zlatobýl obecný extrakt 20,0 mg, vitamin D3 5,0 µg (100 % *RHP). *RHP - Referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen dětem do 3 let. Obsahuje oxid siričitý.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.