Calibra VD Cat Diabetes 2 kg

Krmiva

Značka: CALIBRA
Calibra VD Cat Diabetes je kompletní dietní krmivo pro kočky s nízkým obsahem monosacharidů a disacharidů k optimalizaci přísunu glukózy.
Skladem na e-shopu
495

O produktu

50142142

Kompletní dietní krmivo pro kočky s nízkým obsahem monosacharidů a disacharidů. Calibra VD Cat Diabetes s kuřetem a vejcem má vysoký obsah proteinu, nízký obsah sacharidů a zvýšené množství vlákniny. Používá se po poradě s veterinářem k regulaci zdrojů glukózy při cukrovce (diabetes mellitus). 

Metabolic management complex:

  • zdroje škrobu s nízkým glykemickým indexem
  • vysoký obsah L-karnitinu (podpora využití tuků)
  • vitamíny a antioxidanty (polyfenoly a flavonoidy ze zeleného čaje a kurkumy)

Složení:

Kuřecí protein, sušená vejce, kukuřice (10 %), ječmen (10 %), hráškový protein, lignocelulóza, lososový olej (2 %), sušená jablka, kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra, slupky a semena Psyllium (0,5 %), řasy (0,5 %, Schizochytrium limacinum), chlorid sodný, glukosamin (800 mg/kg), chondroitin sulfát (600 mg/kg), frukto-oligosacharidy (220 mg/kg), β-glukany (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), Yucca schidigera (150 mg/kg), extrakt z kurkumy a zeleného čaje (zdroj polyfenolů 80 mg/kg a flavonoidů 40 mg/kg), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivovaný (15×109 buněk/kg). Zdroje sacharidů: kukuřice, ječmen.


Dávkování

Doporučená doba použití: od počátku do 6 měsíců. Voda musí být vždy k dispozici. 

Calibra VD Cat Diabetes 2 kg

Upozornění

Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Doporučujeme nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat další užívání s veterinářem a pokud se stav vaší kočky při užívání veterinární diety jakýmkoli způsobem zhorší, je nutné vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.