Calibra VD Cat Gastrointestinal konzerva 200 g

Krmiva

Značka: CALIBRA
Calibra VD Cat Gastrointestinal je vysoce stravitelné kompletní krmivo pro kočky se zvýšeným obsahem sodíku a draslíku.
Skladem na e-shopu
49

O produktu

50142144

Kompletní dietní krmivo pro kočky s obsahem lososa, krůtích jater a přírodní rýže. Calibra VD Cat Gastrointenstinal je vysoce stravitelné krmivo se zvýšeným obsahem sodíku a draslíku, které by mělo být podáváno na základě stanoviska veterinárního lékaře.

Indikace:

  • omezení střevních resorpčních onemocnění
  • kompenzace maldigesce
  • exokrinní pankreatická nedostatečnost

Složení:

Losos (30 %), krůtí játra (26 %), rýže (2 %), jablka (2 %), pivovarské kvasnice (1 %), chlorid draselný, hrachová mouka, chlorid sodný, rybí tuk (1 %), lignocelulóza, hydrolyzované kvasnice (0,5 %), slupky a semena psyllia (0,5 %), uhličitan vápenatý, Yucca schidigera (0,1 %), mannan-oligosacharidy (0,005 %), β-glukany (0,004 %), frukto-oligosacharidy (0,004 %). Zdroje vysoce stravitelných komponent: losos, krůtí játra, rýže.


Dávkování

Doporučená doba použití pro kompenzaci maldigesce: od počátku do 12 týdnů a celoživotně v případě chronické pankreatické nedostatečnosti. Pro omezení střevních resorpčních onemocnění: do 12 týdnů. Zvíře by mělo mít stálý přístup k čerstvé pitné vodě.

Calibra VD Cat Gastrointestinal konzerva 200 g1

Upozornění

Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Doporučujeme nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat další užívání s veterinářem a pokud se stav vaší kočky při užívání veterinární diety jakýmkoli způsobem zhorší, je nutné vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.