Kompletní krmivo

Calibra VD Cat Gastrointestinal konzerva 200 g

Značka: CALIBRA

Calibra VD Cat Gastrointestinal je vysoce stravitelné kompletní krmivo pro kočky se zvýšeným obsahem sodíku a draslíku.

NAVÍC Calibra miska nerezová 710 ml Při nákupu produktů značky Calibra v minimálně hodnotě 700 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Calibra misku nerezovou 710 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.
55
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Calibra VD Cat Gastrointestinal konzerva 200 g

50142144

Úvod

Kompletní dietní krmivo pro kočky s obsahem lososa, krůtích jater a přírodní rýže. Calibra VD Cat Gastrointenstinal je vysoce stravitelné krmivo se zvýšeným obsahem sodíku a draslíku, které by mělo být podáváno na základě stanoviska veterinárního lékaře.

Indikace:

  • omezení střevních resorpčních onemocnění
  • kompenzace maldigesce
  • exokrinní pankreatická nedostatečnost

Složení:

Losos (30 %), krůtí játra (26 %), rýže (2 %), jablka (2 %), pivovarské kvasnice (1 %), chlorid draselný, hrachová mouka, chlorid sodný, rybí tuk (1 %), lignocelulóza, hydrolyzované kvasnice (0,5 %), slupky a semena psyllia (0,5 %), uhličitan vápenatý, Yucca schidigera (0,1 %), mannan-oligosacharidy (0,005 %), β-glukany (0,004 %), frukto-oligosacharidy (0,004 %). Zdroje vysoce stravitelných komponent: losos, krůtí játra, rýže.


Dávkování

Doporučená doba použití pro kompenzaci maldigesce: od počátku do 12 týdnů a celoživotně v případě chronické pankreatické nedostatečnosti. Pro omezení střevních resorpčních onemocnění: do 12 týdnů. Zvíře by mělo mít stálý přístup k čerstvé pitné vodě.

Calibra VD Cat Gastrointestinal konzerva 200 g1


Upozornění

Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Doporučujeme nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat další užívání s veterinářem a pokud se stav vaší kočky při užívání veterinární diety jakýmkoli způsobem zhorší, je nutné vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.