Calibra VD Cat Gastrointestinal&Pancreas 2 kg

Krmiva

Značka: CALIBRA
Calibra VD Cat Gastrointestinal&Pancreas je vysoce stravitelné kompletní krmivo pro kočky se zvýšeným obsahem sodíku a draslíku.
Skladem na e-shopu
555

O produktu

50142141

Kompletní dietní krmivo pro kočky s obsahem lososa a rýže. Calibra VD Cat Gastrointenstinal&Pancreas je vysoce stravitelné krmivo se zvýšeným obsahem sodíku a draslíku, které by mělo být podáváno na základě stanoviska veterinárního lékaře. Obsahuje speciální kombinaci na udržení fyziologické funkce intestinálního mikrobiomu - prebiotika (upravená kvasinková kultura, FOS, ß-glukany, MOS) a paraprobiotika (inaktivovaný Lactobacillus acidophilus), která jsou podpořena přítomností fulvokyseliny. 

Indikace:

  • při akutních a chronických gastrointestinálních problémech
  • kompenzace maldigesce
  • celková podpora trávení a gastrointestinálního systému
  • nemoci pankreatu (chronická pankreatitida, exokrinní pankreatická insuficience)
  • dlouhodobé použití u jedinců s častými recidivami poruch gastrointestinálního traktu

Složení:

Lososový protein (30 %), rýže (29 %), sušená vejce (14 %), kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), hydrolyzovaný lososový protein (8 %), sušená jablka, lososový olej, pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra, kultura ušlechtilých kvasinek (0,5 %), fulvokyselina (0,5 %), řasy (0,5 %, Schizochytrium limacinum), chlorid draselný, frukto-oligosacharidy (220 mg/kg), β-glukany (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), Yucca schidigera (150 mg/kg), extrakty z kurkumy a zeleného čaje (zdroj polyfenolů 80 mg/kg a flavonoidů 40 mg/kg), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivovaný (15×109 buněk/kg).


Dávkování

Doporučená doba pro kompenzaci maldigesce: od počátku do 12 týdnů a celoživotně v případě chronické pankreatické nedostatečnosti. Pro omezení střevních resorpčních onemocnění: do 12 týdnů. Krmivo podávejte suché nebo mírně navlhčené. Voda musí být vždy k dispozici.

Calibra VD Cat Gastrointestinal&Pancreas 2 kg

Upozornění

Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Doporučujeme nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat další užívání s veterinářem a pokud se stav vaší kočky při užívání veterinární diety jakýmkoli způsobem zhorší, je nutné vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.