Calibra VD Dog Diabetes&Obesity 2 kg

Krmiva

Značka: CALIBRA
Kompletní dietní krmivo pro psy Calibra VD Dog Diabetes & Obesity vyniká nízkým obsahem kalorií a sacharidů, a vysokým podílem kvalitních proteinů.
Skladem na e-shopu
465

O produktu

50142134

Kompletní dietní krmivo pro psy Calibra VD Dog Diabetes & Obesity vyniká nízkým obsahem kalorií a sacharidů, a vysokým podílem kvalitních proteinů. Receptura obsahuje zvýšené množství vlákniny, speciální složky pro optimalizaci koncentrace glukózy v krvi a využití tuků, zdroje škrobu s nízkým glykemickým indexem a také L-karnitin, vitamíny a antioxidanty. Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

Indikace:

  • dietetická podpora při Diabetes mellitus
  • redukce hmotnosti
  • udržování hmotnosti

Složení:

Kuřecí protein, kukuřice (20 %), krůtí protein, ječmen (10 %), sušená jablka, kukuřičný gluten, lososový olej, lignocelulóza, hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, slupky a semena Psyllium (0,5 %), chlorid sodný, řasy (0,5 %, Schizochytrium limacinum), glukosamin (1 000 mg/kg), chondroitin sulfát (800 mg/kg), frukto-oligosacharidy (220 mg/kg), β-glukany (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), extrakt z Yucca schidigera (150 mg/kg), kurkuma a bezkofeinový extrakt ze zeleného čaje (zdroje flavonoidů 160 mg/kg a polyfenolů 80 mg/kg), Lactobacillus acidophilus HA–122 inaktivovaný (15 × 109 buněk/kg). Zdroje sacharidů: kukuřice, ječmen.


Dávkování

Doporučená doba použití: Diabetes mellitus: od počátku do 6 měsíců. Na snížení nadměrné tělesné váhy: do dosažení cílové tělesné váhy a poté, je-li to vyžadováno k udržení cílové tělesné váhy. Voda musí být vždy k dispozici. Krmivo podávejte suché nebo mírně navlhčené.

Calibra VD Dog Diabetes&Obesity 2 kg

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.