Calibra VD Dog Gastrointestinal&Pancreas 2 kg

Krmiva

Značka: CALIBRA
Kompletní dietní krmivo pro psy Calibra VD Dog Gastrointestinal&Pancreas se podává na podporu trávení. Obsahuje vybraný zdroj vysoce stravitelných proteinů.
Skladem na e-shopu
469

O produktu

50142133

Kompletní dietní krmivo pro psy Calibra VD Dog Gastrointestinal&Pancreas obsahuje vybraný zdroj vysoce stravitelných proteinů. Redukovaný obsah tuku zajistí ochranu pankreatu a omezení akutních střevních resorpčních onemocnění. Krmivo obsahuje speciální kombinaci na udržení fyziologické funkce intestinálního mikrobiomu - prebiotika a paraprobiotika (inaktivovaný Lactobacillus acidophilus), která jsou podpořena přítomností fulvokyseliny. Krmivo se podává na podporu trávení po konzultaci s veterinárním specialistou.

Indikace:

  • při akutních a chronických gastrointestinálních problémech
  • kompenzace maldigesce
  • celková podpora trávení a gastrointestinálního systému
  • nemoci pankreatu (chronická pankreatitida, exokrinní pankreatická insuficience)
  • dlouhodobé použití u jedinců s častými recidivami poruch gastrointestinálního traktu

Složení:

Rýže (40 %), lososový protein (26 %), sušená vejce (8 %), hydrolyzovaný lososový protein (8 %), sušená jablka, kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), lososový olej, hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, upravená kvasnicová kultura (0,5 %), kyselina fulvová (0,5 %), řasy (0,5 %, Schizochytrium limacinum), frukto-oligosacharidy (220 mg/kg), betaglukany (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), Yucca schidigera (150 mg/kg), extrakt z kurkumy a zeleného čaje bez kofeinu (zdroj flavonoidů 160 mg/kg a polyfenolů 80 mg/kg), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivovaný (15 × 109 buněk/kg).


Dávkování

Dobu používání by měl určit veterinární lékař a měla by být následující: akutní střevní onemocnění: 1 až 2 týdny, maldigesce: 3 až 12 týdnů, nebo celoživotně v případě chronické pankreatické nedostatečnosti. Doporučuje se užívání během období akutního průjmu a následné rekonvalescence. Krmivo můžete podávat suché nebo mírně navlhčené. Vždy byste měli psovi poskytnout čerstvou vodu k pití.

Calibra VD Dog Gastrointestinal&Pancreas 2 kg

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.