Calibra VD Dog Hepatic 2 kg

Krmiva

Značka: CALIBRA
Calibra VD Dog Hepatic je kompletní suché krmivo pro psy na podporu jaterních funkcí v případě chronické jaterní nedostatečnosti.
Skladem na e-shopu
445

O produktu

50142132

Calibra VD Dog Hepatic je kompletní suché krmivo pro psy na podporu jaterních funkcí v případě chronické jaterní nedostatečnosti. Obsahuje přiměřený obsah vybraných a vysoce stravitelných bílkovin a má snížený obsah mědi a sodíku. Receptura je obohacena o Liver Support Complex: speciální kombinace látek na podporu funkce jaterní tkáně (silymarin ze semen ostropestřce mariánského, vitamíny, antioxidanty, L-karnitin, taurin a organický zinek). Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

Indikace:

  • jaterní insuficience
  • jaterní selhání
  • snížení příjmu mědi
  • udržování funkce a výkonnosti jaterní tkáně
  • management klinických symptomů jaterních poruch

Složení:

Rýže (55 %), lososový protein (10 %), kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej, hydrolyzovaný lososový protein (5 %, hmotnost ≤ 5 000 Da), sušená vejce (4 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, kyselina fulvová (0,5 %), řasy (0,3 %, Schizochytrium limacinum), semeno ostropestřce (2 000 mg/kg), frukto-oligosacharidy (220 mg/kg), betaglukany (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), Yucca schidigera (150 mg/kg), extrakt z kurkumy a zeleného čaje bez kofeinu (zdroj flavonoidů 160 mg/kg a polyfenolů 80 mg/kg), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivovaný (15 × 109 buněk/kg).


Dávkování

Dobu používání by měl určit veterinární lékař a měla by být od počátku do 6 měsíců. Doporučená denní dávka by měla být rozdělena na menší porce podávané několikrát denně. Krmivo můžete podávat suché nebo mírně navlhčené. Voda musí být vždy k dispozici.

tabulka

Upozornění

Před použitím se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Doporučujeme také nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat další užívání s veterinářem a pokud se stav vašeho zvířete při užívání veterinární diety jakýmkoli způsobem zhorší, je nutné vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.