Calibra VD Dog Hypoallergenic Skin&Coat Support 2 kg

Krmiva

Značka: CALIBRA
Calibra VD Dog Hypoallergenic Skin&Coat je kompletní suché krmivo pro psy, kteří potřebují podpořit zdraví kůže a srsti. Složení obsahuje protein z lososa.
Skladem na e-shopu
519

O produktu

50142131

Calibra VD Dog Hypoallergenic Skin&Coat je kompletní suché krmivo pro psy, kteří potřebují podpořit zdraví kůže a srsti. Obsahuje vybraný protein z lososa, který je navíc doplněn o hydrolyzovaného lososa, což omezuje intolerance určitých komponentů a živin. Receptura podporuje funkci pokožky v případě dermatózy a mimořádné ztráty srsti. Před použitím se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

Indikace:

  • management klinických symptomů způsobených nežádoucí reakcí na krmení
  • podpůrná terapie při léčbě dermatitidy, dermatózy, otitidy, alopecie nebo špatné kvality srsti
  • eliminační dieta

Složení:

Bramborový škrob (50 %), lososový protein (22 %), hydrolyzovaný lososový protein (12 %), kuřecí tuk (9 %, konzervováno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (2 %), řasy (1 %, Schizochytrium limacinum), frukto-oligosacharidy (220 mg/kg), betaglukany (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), Yucca schidigera (150 mg/kg), extrakt z kurkumy a zeleného čaje bez kofeinu (zdroj flavonoidů 160 mg/kg a polyfenolů 80 mg/kg), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivovaný (15 × 109 buněk/kg).


Dávkování

Dobu používání by měl určit veterinární lékař a měla by být 3 až 8 týdnů, pokud příznaky intolerance zmizí, může se krmivo používat neomezeně. Doba používání pro podporu funkce kůže – do 2 měsíců. Krmivo můžete podávat suché nebo mírně navlhčené. Vždy byste měli psovi poskytnout čerstvou vodu k pití.

Calibra VD Dog Hypoallergenic Skin&Coat Support 2 kg

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.