Calibra VD Dog Joint&Mobility Low Calorie 2 kg

Krmiva

Značka: CALIBRA
Calibra VD Dog Joint&Mobility Low Calorie je kompletní suché krmivo pro psy s artritidou a artrózou, potřebují podpůrnou terapii při dysplazii kloubů nebo je u nich potřeba redukce hmotnosti.
Skladem na e-shopu
519

O produktu

50142129

Calibra VD Dog Joint&Mobility Low Calorie je kompletní suché krmivo pro psy s artritidou a artrózou, nebo jedince, kteří potřebují podpůrnou terapii při dysplazii kloubů nebo je u nich potřeba redukce a udržování hmotnosti. Složení obsahuje kombinaci látek na zmírnění příznaků způsobených zánětem kloubů (chondroprotektiva), vysoce kvalitní protein, L-karnitin a nízký obsah kalorií a tuku.

Indikace:

  • management klinických příznaků artritidy a artrózy
  • podpůrná terapie při dysplazii kloubů
  • redukce hmotnosti a její udržování

Složení:

Kuřecí protein (22 %), rýže, krůtí protein (12 %), oves, lněné semínko, sušená jablka, lignocelulóza,krill protein (4 %), vejce (2 %), lososový olej (2 %), pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra, kolagen (hydrolyzovaný, typ I.), řasy (1,5 %, Schizochytrium limacinum), glukosamin (1 500 mg/kg), chondroitin sulfát (1 200 mg/kg), frukto-oligosacharidy (220 mg/kg), β-glukany (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), Yucca schidigera (150 mg/kg), kurkuma a bezkofeinový extrakt ze zeleného čaje (zdroj flavonoidů 160 mg/kg a polyfenolů 80 mg/kg), methylsulfonylmethan (100 mg/kg), Boswellia serrata (100 mg/kg), Lactobacillus acidophilus HA–122 inaktivovaný (15 × 109 buněk/kg).


Dávkování

Na podporu metabolismu kloubů od počátku do 3 měsíců, pro snížení nadměrné tělesné váhy: do dosažení cílové tělesné váhy a poté, je-li to vyžadováno k udržení cílové tělesné váhy, na podporu metabolismu lipidů od počátku do 2 měsíců.

Calibra VD Dog Joint&Mobility Low Calorie 2 kg

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.