Calibra VD Dog Oxalate&Urate&Cystine 2 kg

Krmiva

Značka: CALIBRA
Calibra VD Dog Oxalate&Urate&Cystine je kompletní suché krmivo pro psy, které napomáhá optimalizovat pH moči a předchází vzniku močových kamenů.
Skladem na e-shopu
539

O produktu

50142128

Calibra VD Dog Oxalate&Urate&Cystine je kompletní suché krmivo pro psy se sníženým obsahem bílkovin, které napomáhá optimalizovat pH moči a předcházet vzniku oxalátových, cystínových a urátových kamenů. Krmivo obsahuje kombinaci složek na podporu fyziologické funkce močového systému (směs bylin: brusinka, kopřiva a pupava bezlodyžná; vitamíny, antioxidanty a omega 3). Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. 

Indikace:

  • dietetický management oxalátových, cystínových a urátových kamenů
  • dlouhodobý management při prevenci recidivy oxalátů, urátů a cystinů
  • podpora funkce močového systému

Složení:

Rýže (55 %), sušená vejce (19 %), kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, řasy (1 %, Schizochytrium limacinum), citrát draselný (1 %, látka pro alkalizaci moči), uhličitan vápenatý (1 %), směs sušených bylin Vaccinium vitis-idaea, Urtica dioica, Carlina acaulis (2 000 mg/kg), frukto- oligosacharidy (220 mg/kg), β-glukany (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), Yucca schidigera (150 mg/kg), kurkuma a bezkofeinový extrakt ze zeleného čaje (zdroje flavonoidů 160 mg/kg a polyfenolů 80 mg/kg), Lactobacillus acidophilus HA–122 inaktivovaný (15 × 109 buněk/kg). Zdroj vybraných bílkovin: sušená vejce.


Dávkování

Na omezení tvorby šťavelanových kamenů do 6 měsíců, pro omezení tvorby cystinových kamenů od počátku do 6 měsíců, pro omezení tvorby urátových kamenů do 6 měsíců nebo celoživotně v případě nevratné poruchy metabolismu kyseliny močové. Voda musí být vždy k dispozici. 

Calibra VD Dog Oxalate&Urate&Cystine 2 kg

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.