Calibra VD Dog Renal&Cardiac 2 kg

Krmiva

Značka: CALIBRA
Calibra VD Dog Renal&Cardiac je vhodné suché krmivo pro psy, jež mají diagnostikované problémy souvisejícími s ledvinami nebo kardiovaskulárním systémem.
Skladem na e-shopu
465

O produktu

50142127

Calibra VD Dog Renal&Cardiac je vhodné suché krmivo pro psy, jež mají diagnostikované problémy souvisejícími s ledvinami nebo kardiovaskulárním systémem. Krmivo obsahuje kombinaci složek na podporu ledvin, vysoký obsah argininu, taurinu a omega 3. Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

Indikace:

  • dietetický management při renální insuficienci a renálním selhání
  • podpora při léčbě srdečních poruch
  • podpora léčby hypertenze

Složení:

Rýže (65 %), sušená vejce (18 %), kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (3 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý (1,5 %), řasy (1 %, Schizochytrium limacinum), citrát draselný (0,9 %, látka pro alkalizaci moči), frukto-oligosacharidy (220 mg/kg), β-glukany (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), Yucca schidigera (150 mg/kg), kurkuma a bezkofeinový extrakt ze zeleného čaje (zdroje flavonoidů 160 mg/kg a polyfenolů 80 mg/kg), Lactobacillus acidophilus HA–122 inaktivovaný (15 × 109 buněk/kg). Zdroj bílkovin: sušená vejce.


Dávkování

V případě chronické ledvinové nedostatečnosti od počátku do 6 měsíců, v případě dočasné ledvinové nedostatečnosti od 2 do 4 týdnů, v případě chronické srdeční nedostatečnosti od počátku do 6 měsíců. Krmivo podávejte suché nebo mírně navlhčené. Voda musí být vždy k dispozici.

Calibra VD Dog Renal&Cardiac 2 kg

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.