Kosmetika

Cannaderm Cannadent regenerační sérum 10x1,5 ml

Značka: CANNADERM
Produktová řada: Cannadent
5.0
  • Cannadent regenerační sérum je vhodné pro použití při při sklonech k aftům, oparům, otlakům od protéz a rovnátek a také při parodontóze.
925

O produktu: Cannaderm Cannadent regenerační sérum 10x1,5 ml

50095570

Úvod

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle. Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Cannadent regenerační sérum pro přímé ošetřování rtů a sliznice úst

Ideální péče o pokožku se sklonem k aftům, oparům, otlakům od protéz a rovnátek nebo při parodontóze. Zcela přírodní receptura rychle a účinně dezinfikuje, zmírňuje citlivost postiženého místa a výrazně urychluje regeneraci postižené sliznice. Doporučujeme také k ošetření po zákrocích u zubního lékaře, při problémech se záněty dásní nebo při problémech s prořezáváním zubů. Ideální také na cesty pro ošetření štípnutí hmyzem nebo k dezinfekci drobných poranění pokožky či akné.

Hlavní vlastnosti:

  • přímá péče o rty a sliznici úst
  • zmírnění pocitů pálení, svědění, pnutí a nadměrné citlivosti rtů a sliznice úst
  • zklidňuje, dezinfikuje a podporuje regeneraci

Složení

Bioaktivní konopný olej, hřebíček, arnika, jedle sibiřská, tea tree. Obsahuje alkohol (použití u dětí pouze na doporučení).


Použití

Sérum aplikujte dle potřeby i několikrát denně na postižené místo.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.