Kosmetika

Cannaderm Robátko Mycí pěna Sensitive 200 ml

Značka: CANNADERM
Produktová řada: Robátko

Citlivá péče o jemnou pokožku miminek s konopným olejem a rostlinnými extrakty. Šetrné mycí látky účinně odstraňují nečistoty z pokožky bez vysušení.

345

O produktu: Cannaderm Robátko Mycí pěna Sensitive 200 ml

50100471

Úvod

Citlivá péče o jemnou pokožku miminek s konopným olejem a rostlinnými extrakty. Obsahuje kyselinu mléčnou a šetrné mycí látky. Účinně odstraňuje nečistoty z pokožky bez vysušení nebo podráždění. Pokožka je po umytí vláčná a jemná. Nové upravené složení lépe pění a je určeno i pro mytí obličeje a očních partií. Cannaderm Robátko Mycí pěna Sensitive je vhodná i pro citlivou pokožku s projevy atopie nebo ekzému.

Výsledek:

  • šetrné a účinné očištění pokožky
  • pokožka je po umytí jemná a vláčná
  • nevysušuje a nedráždí

Složení

Konopný olej, glycerin, kyselina mléčná, extrakt z grepových jadérek, levandule, šalvěj.


Použití

Mycí pěnu dobře protřepejte a naneste malé množství pěny na vlhkou pokožku. Krouživými pohyby rozetřete. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Pěna neštípe a snadno se vymývá.


O značce

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který je získáván ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm je lisován za studena a skladován v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle. Od roku 2011 je na většině produktů Cannaderm umístěno logo CPK – CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA či nadstavbové logo CPK bio. Tyto známky garantují ekologicky šetrnou výrobu, obaly i přírodní původ surovin používaných pro výrobu kosmetiky Cannaderm.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.