Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru

Péče o dítě

Dětská odsávačka nosních hlenů s hadičkou Canpol babies je určena pro jemné a efektivní uvolnění nosu malých dětí, které ještě nedovedou smrkat.
Skladem na e-shopu
269

O produktu

50124163

Dětská odsávačka nosních hlenů. Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru je určena pro uvolnění nosu malých dětí, které ještě nedovedou smrkat. Nasáváním vzduchu přes náustek vznikne podtlak, který odsává hlen z nosní dírky dítěte. Sílu odsávání lze dobře regulovat podle potřeby. Dvojitý systém zabezpečení chrání před nasátím dětských hlenů. Sada obsahuje 2 náhradní koncovky.

Hlavní vlastnosti:

  • jemné a účinné uvolnění nosu
  • ochrana před nasátím hlenů
  • vhodné do myčky na nádobí
  • 2 náhradní koncovky
  • pro děti do 3 let


Použití

Udržujte v čistotě. Odsávačku rozložte dle přiloženého návodu k použití. Odstraňte zbytky hlenu z koncovky odsávačky. Všechny díly umyjte dětským mýdlem v teplé vodě. Důkladně vypláchněte a osušte. Odsávačku je možno umývat v myčce nádobí.

Upozornění

Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození výrobek ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.