Péče o dítě

Canpol babies Přenosná elektrická odsávačka mateřského mléka Take&Go

 • Odsávačka mateřského mléka Canpol babies nabízí 18 nastavení sacího výkonu a až 120 minut bezdrátového použití. Je kompatibilní se všemi lahvičkami Canpol babies.
1 690

O produktu: Canpol babies Přenosná elektrická odsávačka mateřského mléka Take&Go

50147393

Úvod

Odsávačka mléka je skvělým pomocníkem pro všechny kojící maminky – ať už chcete podpořit laktaci, odsát mléko v době, kdy nemůžete nakojit své miminko nebo si uchovat přebytečné mléko na později. Přenosná elektrická odsávačka mateřského mléka Canpol babies Take&Go je bezdrátová a tichá odsávačka vhodná pro každou maminku. Je dvoufázová, což znamená, že provoz odsávačky vychází z přirozeného rytmu sání dítěte – nejprve stimuluje laktaci, zajišťuje rychlejší tok mléka, a poté přechází do režimu pomalejšího a hlubšího odsávání mléka. Odsávačka má široký rozsah nastavení sacího výkonu, 9 úrovní sacího výkonu v každém režimu, díky čemuž umožňuje přizpůsobit výkon individuálním potřebám každé maminky tak, aby odsávání mléka bylo příjemné a efektivní.

Bezproblémové odsávání doma i na cestách

Ergonomický tvar trychtýře se přizpůsobí různým tvarům a velikostem prsou. Měkká, profilovaná masážní vložka z jemného silikonu nedráždí citlivé bradavky a zvyšuje komfort při odsávání mléka. Odsávačka je vybavena přehledným displejem, který informuje o režimu, úrovni výkonu a úrovni nabití baterie. Dotykový ovládací panel se snadno používá a pamatuje si poslední použitá nastavení. Nabitou odsávačku mateřského mléka můžete vzít kamkoli s sebou a používat ji bezdrátově: plně nabitá poskytuje až 120 minut bezdrátového používání. Baterie se nabíjí přes USB kabel, takže ji můžete na cestách nabíjet i přes powerbanku.

Canpol babies Přenosná elektrická odsávačka mateřského mléka Take&Go4

Snadná údržba a příslušenství, které využijete

Odsávačka mateřského mléka je vyrobena z malého počtu součástí, což usnadňuje čištění a montáž. Všechny části jsou bez BPA, díky čemuž je zcela zdravotně nezávadná a vhodná pro přímý kontakt s potravinami včetně mateřského mléka. Odsávačka mateřského mléka Take&Go je dodávána se 120 ml antikolikovou lahvičkou EasyStart a je kompatibilní se všemi lahvemi Canpol babies.

Hlavní vlastnosti:

 • odsávačka vhodná jak po fyziologickém porodu, tak po císařském řezu
 • až 120 minut bezdrátového použití (3-4 použití)
 • 18 nastavení sacího výkonu
 • 2 fáze odsávání
 • velmi tichý provozní režim – pouhých 40 dB
 • dotykový ovládací panel
 • tvarovaná silikonová masážní vložka
 • pohodlné nabíjení ze sítě pomocí USB kabelu nebo powerbanky
 • vyrobeno z bezpečného materiálu bez bisfenolu 
 • kompatibilní se všemi širokými antikolikovými a standardními lahvemi Canpol babies
 • sada obsahuje: silikonovou masážní vložku, tělo odsávačky mateřského mléka, silikonový zpětný ventil, lahev, kryt trychtýře, silikonová hadička, spojky hadičky, pumpa s ovládacím panelem, uzávěr lahve, savička, šroubovací objímka na lahev, těsnící kotouč, adaptér na lahev, síťový adaptér a USB nabíjecí kabel.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.