Canvit BARF Brewers Yeast 180 g

Doplňkové krmivo

Značka: CANVIT
Canvit BARF Brewers Yeast je doplňkové krmivo pro psy a kočky. Obsahuje 100% přírodní pivovarské kvasnice, které jsou bohatým zdrojem vitaminů s pozitivním účinkem na celkové zdraví.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů označených produktů značky Canvit získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
225

O produktu

50143745

Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Canvit BARF Brewers Yeast obsahuje 100% přírodní pivovarské kvasnice, které jsou bohatým zdrojem lehce stravitelných bílkovin, aminokyselin, vitamínů skupiny B, mikroprvků, beta glukanů a dalších biologicky aktivních látek s prokázaným pozitivním účinkem na celkové zdraví. Přípravek je vhodný jako každodenní doplněk krmení pro štěňata, koťata, dospělé psy i kočky i stárnoucí jedince. Podává se jako příloha ke stravě BARF, vařenému masu, konzervám a dalším nekompletním krmivům.

Pivovarské kvasnice

Vysoký obsah vitamínů skupiny B a esenciálních aminokyselin napomáhá správnému fungování nervového systému a syntéze bílkovin a celkově podporuje vitalitu organismu. Vitamíny skupiny B jsou dále nezbytné pro správnou funkci zažívacího aparátu, trávení a vstřebávání živin. Pivovarské kvasnice jsou také bohatým zdrojem probiotik, které mají pozitivní vliv na obnovu a funkci střevní mikroflóry, zejména v období nemoci a v průběhu rekonvalescence.

Přírodní antiparazitikum

Kvasnice působí také jako léty ověřené a zcela přírodní antiparazitikum proti klíšťatům, komárům i ovádům. Díky konzumaci kvasnic, vychází z kůže zvířete specifický odér, který my necítíme, ale klíšťata a další hmyz odpuzuje. Nástup antiparazitního účinku je při každodenním podávání většinou 2-3 týdny, a proto se doporučuje začít kvasnice podávat již před začátek klíšťové sezóny.

Kdy podávat?

  • pro podporu dobrého stavu kůže a srsti, zejména v období výměny srsti (línání)
  • pro podporu apetitu a příjmu krmiva u nemocných a starých jedinců
  • pro správné fungování metabolismu, trávení a vstřebávání živin
  • pro podporu nervového systému, funkce mozku a posílení paměti

Doplňkové krmivo Canvit BARF Brewers Yeast

  • je vhodné pro psy a kočky
  • pro mláďata, dospělé i seniory
  • pro březí a kojící matky

Použití

Kvasnice se podávají společně s běžným krmivem (granule, BARF). Běžná čajová lžička obsahuje cca 4 g. Pivovarské kvasnice společně s Kelpou poskytují kompletní zdroj mikroprvků a vitamínů pro pokrytí denní potřeby psa krmeného BARF dietou, vařenému masu, konzervám a jiným nekompletním krmivům.

Doporučené dávkování

  • Pes: na 10 kg váhy zvířete 2-4 g denně.
  • Kočka: na 5 kg váhy zvířete 1-2 g denně.

Složení

Pivovarské kvasnice sušené 100% (Saccharomyces cerevisiae).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.