Veterinární přípravky

Canvit Snacks Skin&Coat pro psy 200 g

Značka: CANVIT
Produktová řada: Health Care Snacks
5.0

Funkční masové pochoutky pro psy s lososem a sleďovým olejem pro intenzivní péči o srst, kůži a drápy. S omega 3 mastnými kyselinami, kolagen, biotinem a zinkem.

59
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Canvit Snacks Skin&Coat pro psy 200 g

50123055

Úvod

Funkční masové pochoutky pro psy s lososem a sleďovým olejem pro intenzivní péči o kůži, srst a drápy. Canvit Snacks Skin & Coat jsou extra chutné grain free kostičky pro urychlení výměny srsti v období línání a podporu růstu bohaté a lesklé srsti. Jsou tím správným výživovým doplňkem při suché či svědivé pokožce nebo při potížích s třepícími se drápy. Obsahují maso z lososa a sleďový olej s cennými omega 3 mastnými kyselinami, kolagen, biotin a zinek, které prospívají kůži a srsti. Neobsahují obiloviny a jsou tak vhodnou volbou i pro psy s citlivým zažíváním nebo potravinovou alergií. Komplexní složení zajišťuje pozorovatelné změny na stavu kůže a srsti již po několika dnech podávání. Snacks Skin & Coat určen k podání z ruky jako pamlsek.

Canvit Snacks Skin & Coat je vhodným doplňkem:

  • v období línání pro urychlení obnovy srsti
  • při nekvalitní, suché, lámavé nadměrně línající srsti
  • při častém koupání, stříhání nebo trimování
  • pro dlouhosrstá plemena
  • pro bezsrstá plemena
  • pro psy se suchou svědivou pokožkou či lupy
  • při poškozených drápech nebo popraskaných polštářcích na tlapkách

Složení

Brambory, losos (15 %), tekutý škrob, sleďový olej (6 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, kolagen, sušený měsíček (5 g/kg). Hrubý protein 16,0 %, obsah tuku 7,5 %, vlhkost 17,0 %, hrubý popel 3,5 %, hrubá vláknina 1,5 %. Canvit Snacks Skin & Coat neobsahuje umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.


Použití

Doporučená denní dávka: 1-2 kostičky na 1 kg váhy zvířete. Balení 200 g obsahuje 250 chutných masových kostiček a pro psa o váze 10 kg vystačí na 25 dní. Měkké masové pochoutky jsou baleny ve uzavíratelném balení se zipem, které chrání před vysýcháním.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.