Capsolka Kapsaicínová náplast s Aloe vera 13x18 cm

Kosmetika

5.0
Capsolka Kapsaicinová náplast Aloe vera je náplast určená k lokální aplikaci na pokožku. Má prohřívací, regenerační a relaxační účinek, přináší úlevu ztuhlému svalstvu.
Akce 1 + 1 Při nákupu dvou kusů tohoto produktu získáte druhý stejný kus za 0,01 Kč. Akce platí do 10. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
55

O produktu

50104030

Capsolka Kapsaicinová náplast Aloe vera je regenerační, prohřívací a relaxační náplast k lokální aplikaci na pokožku. Díky obsahu Aloe vera chrání pokožku a kapsaicin prohřívá cílové místo. Kombinace vytvořeného tepla a zklidňujících účinků Aloe vera je zárukou příjemné relaxace a úlevy. Náplast se doporučuje aplikovat na dobu 6-8 hodin. Opakovaně lze náplast použít po 12-ti hodinách.

Hlavní vlastnosti:

  • aloe vera chrání a regeneruje pokožku
  • kapsaicin prohřívá místo aplikace
  • přináší hřejivou úlevu po fyzické námaze

Použití

Náplast aplikujte na omytou a dokonale osušenou pokožku. Po odstranění ochranné vrstvy přiložte na cílové místo. Při nepříjemných pocitech nebo při výskytu neobvyklých kožních reakcí náplast odstraňte. Lehké začervenání pokožky po aplikaci je přirozenou reakcí a zpravidla vymizí do 48 hodin.

Upozornění

Neaplikujte na poraněnou kůži. Nepoužívejte v případě alergie či přecitlivělosti na některou složku přípravku. Nevhodné používat na přímém slunci. Nevhodné pro děti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.