Carbo Medicinalis Sanova 20 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem aktivovaného (medicinálního) uhlí, které přispívá k dobrému trávení ve střevech. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
105

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50093521

Aktivované (medicinální) uhlí je přírodní organická látka s mimořádně vysokou povrchovou adsorpční kapacitou. V zažívacím traktu váže na svůj povrch cizorodé látky (např. toxiny/jedy, zbytky léků, části bakterií, viry, ale i látky, které vznikají při nedostatečném trávení a rozkladu potravy ve střevech), čímž dochází k jejich neutralizaci a vyloučení z těla.

Hlavní vlastnosti:

  • přispívá k dobrému trávení ve střevech
  • poskytuje komfort při zažívání
  • přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle při podání minimálně 1 g nejméně 30 minut před jídlem a minimálně 1 g po jídle

Dávkování

Dospělí a děti od 3 let užívají 2–4 tablety 3-4x denně. Tablety užívejte celé a zapijte vodou nebo je lze nechat rozpustit v malém množství tekutiny, důkladně rozmíchat a vypít. Tablety je možno i rozkousat nebo rozdrtit a zapít vodou.

Složení

Jedna tableta obsahuje 250 mg carbo activatus.

Aktivované (medicinální) uhlí, Maltodextrin, Hydroxypropylcellulose low substituated, Povidone (K25), Iron Oxides black, Magnesium stearate.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte při alergii na kteroukoli obsaženou složku. Vhodné pro těhotné i kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Užíváte-li jakékoliv perorálně podávané léky, dodržujte interval alespoň 2 hodin mezi užitím doplňku stravy CARBO MEDICINALIS Sanova a Vašimi léky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.