Astina CARBO UltraSorb 20 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

59

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

CARBO UltraSorb je přípravek obsahující 320 mg aktivního uhlí v jedné kapsli. Jeho vysoká kvalita vyhovuje poslední verzi US lékopisu. Bez použití tlaku při výrobě, bez plniv, bez cukru. Aktivní uhlí snižuje nadměrnou střevní plynatost při podání min 1g (4 kapsle) 30 min před jídlem a 1g (4 kapsle) po jídle.

Výhody přípravku:

  • Kvalita suroviny - má zaručeny fyzikální, chemické parametry, velikostní profil částeček a zejména adsorpční schopnosti.
  • Obsah účinné látky - 320 mg v jedné kapsli.
  • Surovina je ve své přirozené podobě, s garancí zachování všech jeho vlastností nasypána do transparentní želatinové kapsle, a to bez použití tlaku a také bez použití zvlhčovadel a plniv.

Jak užívat CARBO UltraSorb:

Užívejte 2-4 kapsle 3-4x denně. Kapsle je nutno zapít větším množstvím vody, případně lze kapsli rozdělit, obsah vysypat do vody, důkladně rozmíchat a vypít.

Složení:

Aktivní uhlí, oxid křemičitý (protispékavá látka), želatinová kapsle.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Užíváte-li jakékoli perorálně podávané léky, dodržujte interval aspoň 2 hodin mezi užitím přípravku CARBO UltraSorb a vašimi léky. Není určeno pro děti do 3 let věku. Přípravek užívejte po nezbytně nutnou dobu. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Značka Astina
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 8594182480085