Ekomedica Červený jetel výtažek z natě 500 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

349

Cena za 100 ml: 70 Kč

O produktu

Jetel červený příznivě ovlivňuje menopauzální komfort, pomáhá ženám překonávat jeho nepříjemné projevy, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost. Dále je prospěšný pro kardiovaskulární systém, příznivě ovlivňuje srdeční činnost a pomáhá udržovat normální krevní tlak. Přispívá k normálnímu stavu kostí. Přípravek EkoMedica Červený jetel je získáván z natě jetele červeného nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Dávkování

Užívejte 25 ml 2x denně, minimálně 30 minut před jídlem.

Složení

Jetel červený výtažek z natě, regulátor kyselosti: kyselina citronová. Maximální denní dávka 50 ml obsahuje 2 g výtažku z natě, což odpovídá 8 g natě jetele červeného.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Barva, vůně i chuť výrobku se může v různých šaržích měnit, což není na závadu jeho kvality. Bez chemických konzervantů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.