Cestal Cat 80/20 mg pro kočky 8 žvýkacích tablet

Veterinární léčivý přípravek

Značka: CESTAL
Ochucené tablety Cestal Cat slouží k odčervení koček a léčbě smíšených infekcí způsobených nejčastějšími střevními parazity, jako jsou např. škrkavky a tasemnice.
Skladem na e-shopu
405

O produktu

50141885

Ochucené tablety Cestal Cat slouží k odčervení koček a léčbě smíšených infekcí způsobených nejčastějšími střevními parazity jako jsou škrkavky, tasemnice a měchovci. Světle žluté až nahnědlé oválné tablety s dělící rýhou, která vám pomůže je snadno rozdělit na dvě stejné poloviny a dávkovat individuálně podle váhy kočky (1 tableta na 4 kg živé váhy).

Hlavní vlastnosti:

  • ochucené žvýkací tablety pro kočky
  • k odčervení (škrkavky, měchovci, tasemnice)
  • dávkování dle váhy zvířete

Dávkování

1 tableta na 4 kg živé hmotnosti perorálně. Tableta by měla být podána kočce přímo, ale v případě potřeby lze přimíchat do krmiva. Před podáním ani po podání přípravku není nutné zamezit přístup zvířete ke krmivu.
Koťata odčervujte přípravky proti oblým červům 3., 5., 7., 9. a 11. týden po narození a poté každý měsíc až do věku 6 měsíců. (Cestal Cat lze použít u koťat starších 6 týdnů.)
Dospělá kočka by se měla odčervovat pravidelně minimálně 4x ročně (každé 3 měsíce) z důvodu snížení vylučování vajíček oblých červů (včetně škrkavek). Jedině tak zabráníte rozmnožování střevních parazitů a přenosu onemocnění.

Složení

1 tableta obsahuje 5 mg/kg prazikvantelu a 20 mg/kg pyrantelu.

Upozornění

Vzhledem k tomu, že tablety jsou ochucené, měly by být uloženy na bezpečném místě mimo dosah zvířat.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Cestal Cat 80/20 mg žvýkací tablety pro kočky

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.