Cestal Plus 50 mg/144 mg/200 mg pro psy 8 žvýkacích tablet

Veterinární léčivý přípravek

Značka: CESTAL
Ochucené tablety Cestal Plus slouží k odčervení psů, léčbě a potlačení infekcí vyvolaných parazity gastrointestinálního traktu jako jsou škrkavky, tasemnice a tenkohlavci.
Skladem na e-shopu
379

O produktu

50141886

Ochucené tablety Cestal Plus slouží k odčervení psů a léčbě a potlačení infekcí vyvolaných parazity gastrointestinálního traktu jako jsou škrkavky, tasemnice, tenkohlavci a měchovci. Nahnědlé oválné tablety s dělící rýhou, která vám pomůže je snadno rozdělit na dvě stejné poloviny a dávkovat individuálně podle váhy psa (1 tableta na 10 kg živé váhy). Tablety jsou potahované lipidovou vrstvou a mají lákavou příchuť, proto jsou většinou psů přijímány dobrovolně.

Hlavní vlastnosti:

  • ochucené žvýkací tablety pro psy
  • k odčervení (škrkavky, měchovci, , tenkohlavci, tasemnice)
  • dávkování dle váhy zvířete

Dávkování

1 tableta na 10 kg živé hmotnosti perorálně. Tablety se mohou podávat přímo nebo přimíchané do krmiva (v kousku masa, sýru). Před léčbou se nevyžaduje hladovění.
Štěňata odčervujte přípravky proti oblým červům 2., 4., 6., 8. a 10. týden po narození a poté každý měsíc až do věku 6 měsíců. (Cestal Plus je možné použít od 4 týdnů věku.)
Dospělý pes by se měl odčervovat pravidelně minimálně 4x ročně (každé 3 měsíce) z důvodu snížení vylučování vajíček oblých červů (včetně škrkavek). Jedině tak zabráníte rozmnožování střevních parazitů a přenosu onemocnění.

Složení

1 tableta obsahuje 5 mg prazikvantelu, 14,4 mg pyrantelu-embonatu a 20 mg fenbendazolu.

Upozornění

Vzhledem k tomu, že tablety jsou ochucené, měly by být uloženy na bezpečném místě mimo dosah zvířat.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Cestal Plus 50 mg / 144 mg / 200 mg žvýkací tablety pro psy

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.