Cistibell

Doplněk stravy

Cistibell je doplněk stravy s obsahem D-manosy a patentovaného komplexu tří látek - březového extraktu, extraktu z listů medvědice lékařské a berberin sulfátu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100058

Cistibell je doplněk stravy obsahující D-manosu a patentovaný komplex tří látek - březový extrakt, extrakt z listů medvědice lékařské a berberin sulfát.

  • Bříza podporuje normální funkci močových cest a ledvin.
  • Medvědice lékařská podporuje normální funkci močového měchýře a ledvin.

Balení obsahuje 10 bílých kapslí s obsahem D-manosy k užívání ráno a 10 žlutých kapslí s patentovaným obsahem bylin k užívání na noc. Rozdílný obsah v denní bílé a noční žluté kapsli umožňuje dodávání látek po celý den.

Dávkování:

Užívejte 1 bílou kapsli ráno a 1 žlutou kapsli večer před spaním a zapijte vodou.

Složení:

Jedna bílá kapsle na den obsahuje 420 mg D-manosy. Jedna žlutá kapsle na noc obsahuje 385 mg extraktu z listů medvědice lékařské, 55 mg extraktu z listů břízy a 45 mg berberinu. V balení je obsaženo 10 bílých kapslí na den a 10 žlutých kapslí na noc.

Upozornění:

Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Užívání dětmi, těhotnými a kojícími ženami by mělo být konzultováno s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.