CLEANEE ECO Baby Hygienický čistič HRAČKY náhradní náplň 1 l

Drogerie

Značka: CLEANEE
CLEANEE ECO Baby Hygienický čistič HRAČKY náhradní náplň šetrně a hloubkově čistí veškeré omyvatelné hračky, přebalovací pulty, jídelní židličky a jiné dětské doplňky.
Skladem na e-shopu
179

O produktu

50127919

CLEANEE ECO Baby Hygienický čistič HRAČKY náhradní náplň šetrně a hloubkově čistí veškeré omyvatelné hračky, přebalovací pulty, jídelní židličky a jiné dětské doplňky. Odstraňuje veškeré nečistoty, odolné zbytky šťáv, mléka a dalších potravin ze všech povrchů. Na ošetřených plochách vytváří dlouhodobou ochranu před mikrobiální kontaminací, pohlcuje nežádoucí zápach a je bezpečný pro styk s potravinami. Litrové balení je vhodné jako náhradní náplň do nádoby s rozprašovačem.

Hlavní vlastnosti:

  • čistí všechny omyvatelné hračky a jiné dětské doplňky
  • je maximálně šetrný k člověku i přírodě
  • ve výhodném litrovém balení

Složení

Voda, lněný olej, kokosový olej, olivový olej, konopný olej, kyselina askorbová, BIO mořská sůl, levandulový olej, olej z máty peprné. 

Použití

Před použitím protřepejte. Aplikujte na znečištěný povrch a nechte chvíli působit. Poté setřete pomocí měkké utěrky a případně opláchněte vodou. V případě potřeby proces opakujte.

Upozornění

Upozornění: Přípravek je čistě přírodní, nedráždí pokožku, je bezpečný i ve styku s potravinami. Produkt je biodegradovatelný, a tím bezpečný k přírodě. V případě zasažení očí vymývejte čistou vodou 3 až 5 minut. Může dojít k podobnému podráždění jako od mýdla. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.