CLEANEE ECO Pet Hygienický odstraňovač skvrn a zápachu náhradní náplň 1 l

Drogerie

Značka: CLEANEE
CLEANEE ECO Pet Hygienický odstraňovač skvrn a zápachu náhradní náplň si skvěle poradí s nežádoucí špínou, zápachem a odolnými zaschlými skvrnami po domácích zvířatech.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
149

O produktu

50127921

CLEANEE ECO Pet Hygienický odstraňovač skvrn a zápachu náhradní náplň si skvěle poradí s nežádoucí špínou, zápachem a odolnými zaschlými skvrnami po domácích zvířatech. Je speciálně určen na nečistoty biologického původu – bláto, sliny, krev a jiné pigmentové, těžko odstranitelné skvrny. Eliminuje nežádoucí živočišný zápach. Na ošetřených plochách vytváří mikrofilm chránící před mikrobiální kontaminací. Vzhledem k čistě přírodnímu složení, jej lze aplikovat i přímo na srst. Litrové balení je vhodné jako náhradní náplň do nádoby s rozprašovačem.

Hlavní vlastnosti:

  • čistí nežádoucí špínu, odolné skvrny a odstraňuje zápach
  • je maximálně šetrný k člověku, zvířatům i přírodě
  • ve výhodném litrovém balení

Složení

Voda, lněný olej, kokosový olej, olivový olej, konopný olej, kyselina askorbová, BIO mořská sůl, levandulový olej, olej z máty peprné. 

Použití

Před použitím protřepejte. Odstraňte volné nečistoty z povrchu, poté aplikujte na znečištěný povrch a nechte chvíli působit. Místo otřete hadříkem, kartáčkem či papírovou utěrkou, případně posléze vyperte v pračce. V případě potřeby postup opakujte.

Upozornění

Upozornění: V případě zasažení očí vymývejte čistou vodou 3 až 5 minut. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.