Doplněk stravy

Generica Cognivia IQ 30 kapslí

Značka: GENERICA

Kapsle s obsahem 2 druhů šalvějí (lékařská a levandulolistá), které se vzájemně podporují v účinku. Vhodné pro studenty, manažery, seniory.

209

Cena za 1 kus: 6,97 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Generica Cognivia IQ 30 kapslí

50117218

Úvod

Podpora paměti a koncentrace. Přípravek Cognivia IQ obsahuje kombinaci 2 druhů šalvějí. Esenciální olej šalvěje levandulolisté pozitivně ovlivňuje duševní zdraví, kognitivní funkce, koncentraci, pozornost a paměť. Šalvěj lékařská napomáhá přirozené obranyschopnosti, působí jako antioxidant. Přípravek doporučujeme všem, kteří chtějí podpořit svou paměť, koncentraci a kognitivní funkce. Je vhodný pro studenty, manažery, lidi nad 50 roků a seniory.


Dávkování

Dospělí užívají 1-2 kapsle denně.


Složení

Cognivia™ – synergická kombinace šalvěje lékařské (Salvia officinalis, organický extrakt z listů) a šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia, organický mikroenkapsulovaný esenciální olej) 300 mg v jedné kapsli.

Cognivia (organický extrakt z listů šalvěje lékařské, organický esenciální olej ze šalvěje levandulolisté mikroenkapsulovaný arabskou gumou); obal kapslí: hydroxypropylmethylcelulosa, čištěná voda, červený oxid železa; protispékavá látka: stearan hořečnatý.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.