Doplněk stravy

Colafit 60 kostiček

Značka: COLAFIT

Čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky. Krystalická forma kolagenu je pro organismus lépe využitelná.

Velikost balení
445

Cena za 1 kus: 7,42 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Colafit 60 kostiček

50088492

Úvod

COLAFIT je doplněk stravy, který obsahuje čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Krystalická forma kolagenu je pro organismus lépe využitelná.

Měkké kostičky COLAFIT

Colafit je originální český přípravek, který se vyrábí ve formě měkkých pěnových kostiček. Tuto formu můžete užívat i bez zapíjení a ocení ji například ti, kteří mají potíže s polykáním velkých tablet. Jedinečná čistota kolagenu v přípravku Colafit 99,9% je dosažena díky velmi účinné a zároveň šetrné výrobní technologii – kostičky se vyrábějí takzvanou lyofilizací neboli sušením mrazem při nízkém tlaku a teplotě. Výhoda spočívá v tom, že není nutné užívání konzervačních látek. Kolagenové kostičky Colafit mají rozměr přibližně 9x9x6 mm a váží 8 mg, což odpovídá 800 mg kolagenového gelu, v nějž se v žaludku promění.


Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kostičku Colafitu, ráno nalačno minimálně 10 minut před jídlem. Colafit snadno užijete i bez zapíjení. Přesto není na závadu, když Colafit zapijete vodou nebo jiným nápojem. Doporučená délka jedné kúry je 2-3 měsíce. Colafit můžete užívat i trvale, a to zcela bez obav z nežádoucích účinků. Colafit mohou užívat i těhotné ženy a kojící maminky.


Složení

čistý krystalický bovinní kolagen lyofilizovaný, čistoty 99,9 %


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 2 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.