Doplněk stravy

Colafit Junior 60 kostiček

Značka: COLAFIT
5.0

Měkké kostičky krystalického čistého kolagenu typu I 99,9% s jahodovou příchutí. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky.

375

Cena za 1 kus: 6,25 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Colafit Junior 60 kostiček

50091335

Úvod

COLAFIT je doplněk stravy s kolagenem v měkkých kostičkách, určený zvláště pro děti. Přípravek s jahodovou příchutí obsahuje čistý krystalický kolagen typu I 99,9% a extrakt ze šípkové růže. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Krystalická forma kolagenu je pro organismus lépe využitelná.

Měkké kostičky COLAFIT

Originální český přípravek Colafit se vyrábí ve formě měkkých pěnových kostiček, které jdou lehce spolknout i bez zapíjení. Tato forma je příjemná pro děti i pro ty, kteří mají potíže s polykáním velkých tablet nebo kapslí. Jedinečná čistota kolagenu v přípravku Colafit 99,9% je dosažena díky velmi účinné a zároveň šetrné výrobní technologii – kostičky se vyrábějí tzv. lyofilizací neboli sušením mrazem při nízkém tlaku a teplotě. Výhoda spočívá v tom, že není nutné užívání konzervačních látek.

Hlavní vlastnosti:

  • měkké pěnové kostičky se snadno polykají
  • jahodová příchuť

Dávkování

Děti: 1x denně 1 kostičku Colafitu, ráno nalačno minimálně 10 minut před jídlem. Dospělí: 1x denně 2 kostičky. Colafit snadno užijete i bez zapíjení. Přesto není na závadu, když Colafit zapijete vodou nebo jiným nápojem. Doporučená délka jedné kúry je 2-3 měsíce.


Složení

Čistý krystalický bovinní kolagen lyofilizovaný, čistoty 99,9 % 4 mg, extrakt růže šípkové 2 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 2 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.