Doplněk stravy

COLFARM Mladý ječmen 60 tablet

Značka: COLFARM

COLFARM Mladý ječmen je doplněk stravy s bylinnými extrakty (mladý ječmen, zelený čaj, hořký pomeranč), spirulinou a chromem, který příznivě ovlivňuje metabolismus makroživin.

185

Cena za 1 kus: 3,08 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: COLFARM Mladý ječmen 60 tablet

50134841

Úvod

Přirozeně krásná silueta. COLFARM Mladý ječmen obsahuje kombinaci přírodních extraktů z mladého ječmene, zeleného čaje, hořkého pomeranče a řasy spiruliny doplněné chromem. Mladý ječmen dodává tělu řadu cenných látek. Je zdrojem důležitých vitaminů, minerálů, antioxidantů a enzymů, poskytuje celkové povzbuzení organismu. Výtažky ze spiruliny, ječmene a zeleného čaje přispívají k antioxidační ochraně těla. Zelený čaj podporuje hubnutí, usnadňuje kontrolu hmotnosti. Spirulina je přírodním zdrojem vitaminů, minerálů, chlorofylu, bílkovin a dalších účinných látek. Chróm je stopový prvek nezbytný pro mnoho biologických funkcí, účastní se celé řady metabolických procesů v lidském těle.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká koncentrace mladého ječmene (6250 mg) v 1 tabletě
  • zelený čaj aktivuje metabolismus k odbourávání tuků, přináší vitalitu a psychickou pohodu, kontroluje tělesnou hmotnost, působí jako antioxidant, pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi
  • spirulina má antioxidační schopnosti, napomáhá k normální hladině cukru v krvi, vitalitě, kontrole tělesné hmotnosti a přirozené obranyschopnosti
  • hořký pomeranč podporuje metabolismus lipidů a tím napomáhá procesu hubnutí
  • chróm přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a pomáhá udržovat zdravou hladinu glukózy v krvi

Dávkování

Užívejte 1-2 tablety 1x denně před jídlem.


Složení

Extrakt z mladého ječmene 250 mg (získaný ze sušeného mladého ječmene 6250 mg), extrakt z listů zeleného čaje 25 mg (získaný ze sušených listů zeleného čaje 125 mg), spirulina 50 mg, extrakt z ovoce hořkého pomerančového 25 mg (získaný ze sušeného ovoce hořkého pomeranče 125 mg) - standardizováno pro obsah 6% synefrinu 1,5 mg, chrom 20 µg (50 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Extrakt z ječmene, celulóza, spirulina, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hořkého pomeranče, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, sorbitol, oxid křemičitý, chlorid chromitý (III).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Zdravý životní styl, včetně pestré stravy, je základem pro udržení dobrého zdraví. Skladujte mimo dosah dětí. Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.