Collamedic Bioactive Marine Collagen 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: COLLAMEDIC
Bioaktivní mořský kolagen s extra silnou dávkou kyseliny hyaluronové v kapslích pro Vaši dokonalou krásu.
Skladem na e-shopu
990

Cena za 100 g: 2 605 Kč

O produktu

50110429

Kombinace bioaktivního mořského kolagenu a kyseliny hyaluronové pro ženy i muže. Zdrojem bioaktivního mořského kolagenu Collamedic jsou divoce žijící ryby z Norska. Kapsle COLLAMEDIC obsahují navíc i patentovanou kyselinu hyaluronovou ExceptionHYAL® Star

  • Kyselina hyaluronová tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových tkání, ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině a kůži. Má schopnost na sebe vázat velké množství vody a zajišťuje tak hlubokou hydrataci a elasticitu pleti.
  • Kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou v našem těle. Od 25. roku života však jeho vlastní produkce v těle klesá a jeho pokles se pak odráží především v kvalitě pleti, vlasů a nehtů. Od 40 let věku je produkce kolagenu zastavena úplně. Ideálním řešením je pokles vlastního kolagenu v těle nahradit potravinovými doplňky obsahující mořské kolagenní peptidy.
  • Doporučujeme produkt doplnit vitaminem C pro podporu tvorby vlastního kolagenu a zesílení celé efektu kolagenové kúry.

Dávkování:

Užívejte 4 kapsle rozdělené do dvou denních dávek a dostatečně zapijte vodou. Kapsle doporučujeme užívat společně s výrobkem Collamedic sáčky k intenzivní kolagenní péči.

Složení:

Hydrolyzovaný kolagen typu I, II, III (výrobek z ryb) 1 000 mg, kyselina hyaluronová 200 mg ve 4 kapslích. Protispékavá látka, stearan hořečnatý, želatina, barvivo oxid titaničitý.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro osoby alergické na výrobky z ryb. Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a životního stylu. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let a těhotné ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.