Pharma Activ Colostrum 60 kapslí

Doplněk stravy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Pharma Activ v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

239

Cena za 1 kus(tbl): 4 Kč

O produktu

Colostrum je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje kolostrum z kravského mléka. Je zdrojem bílkovin s imunoglobulinem G.

Kolostrum (mlezivo) je prvotní mléko u savců, které se tvoří v mléčné žláze těsně před porodem a je produkováno asi 3–5 dní po něm. Je bohaté na proteiny, obsahuje protilátky, růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života.

Dávkování:

Dospělí a děti od 3 let užívají 1 kapsli 3x denně, zapijte sklenicí vody. K příznivému vlivu deklarovaného účinku dochází v případě užití 3 kapslí denně.

Složení:

Denní doporučená dávka (3kapsle) obsahuje 630 mg colostra (v tom min. 120 mg imunoglobulinu G, min. 378 mg bílkovin).

Colostrum v prášku (čisté sušené kravské mlezivo z prvního kravského mléka) standardizované na obsah min. 19 % Imunoglobulinu G a 60 % bílkovinových sloučenin, kukuřičný škrob, želatina (složení obalu kapsle), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí.