COLVIA Colostrum 100% čisté 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: COLVIA
COLVIA Colostrum 100% čisté 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra. Kolostrum obsahuje komplex imunitních a růstových faktorů.
Skladem na e-shopu
335

Cena za 100 g: 1 015 Kč

O produktu

50129022

Kolostrum neboli mlezivo je počáteční mléko, které se tvoří první hodiny po porodu. Obsahuje komplex více než 250 bioaktivních látek, důležitých mimo jiné pro imunitní systém novorozence. COLVIA Colostrum 100% čisté 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra. Bovinní – kravské – kolostrum se svým složením i vlastnostmi podobá mateřskému mléku lidskému, proto jedinou kontraindikací k jeho použití je přecitlivělost na mléčné bílkoviny.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 100% čisté bovinní kolostrum
  • kolostrum poskytuje komplex imunitních a růstových faktorů
  • bovinní kolostrum má podobné vlastnosti jako kolostrum lidské

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně, nejlépe večer před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Bovinní kolostrum, přídatné látky (stearan hořečnatý), složení tobolky (želatina, oxid titaničitý). Alergeny: mléko. K přípravě byla použita metoda lyofilizace – sušení vymrazováním – a díky tomu si kolostrum zachovává maximum původních vlastností.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V době těhotenství a kojení se ohledně užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na mléčné bílkoviny a jakoukoliv složku přípravku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.