COLVIA Colostrum minerál 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: COLVIA
COLVIA Colostrum minerál 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra + Aquamin™ MG – multiminerální komplex z mořských řas, bohatých na hořčík.
Skladem na e-shopu
355

Cena za 100 g: 1 076 Kč

O produktu

50129021

Kolostrum neboli mlezivo je počáteční mléko, které se tvoří první hodiny po porodu. Obsahuje komplex více než 250 bioaktivních látek, důležitých mimo jiné pro imunitní systém novorozence. COLVIA Colostrum minerál 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra + Aquamin™ MG – multiminerální komplex z mořských řas, bohatých na hořčík. Tyto řasy rodu Lithotamnion obsahují dalších 74 stopových prvků a minerálů. Hořčík je prvek, který je nezbytný pro zdraví našich kostí a svalů i pro celkovou fyzickou a psychickou kondici.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 100% čisté bovinní kolostrum
  • kolostrum poskytuje komplex imunitních a růstových faktorů
  • hořčík přispívá k normální činnosti svalů
  • hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • hořčík přispívá k normální psychické činnosti
  • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • hořčík podporuje normální energetický metabolizmus

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně, nejlépe večer před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Přírodní zdroj hořčíku a minerálů Aquamin™ MG – hydroxid hořečnatý, bovinní kolostrum, složení tobolky (želatina, stearan hořečnatý). Alergeny: mléko. K přípravě byla použita metoda lyofilizace – sušení vymrazováním – a díky tomu si kolostrum zachovává maximum původních vlastností.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V době těhotenství a kojení se ohledně užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na mléčné bílkoviny a jakoukoliv složku přípravku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.