Concept CE3520 lis na citrusy

Elektronika

Značka: CONCEPT
Lis na principu pákového mechanismu Concept CE3520 je vhodný pro všechny druhy citrusů. Disponuje nádobou o objemu 750 ml a praktickým protiodkapovým uzávěrem Anti Drip.
Skladem na e-shopu
1 599

O produktu

50128660

Dopřejte si každý den sklenici zdraví v podobě čerstvě vymačkané šťávy z citrusů! Můžete si být stoprocentně jistí, že ve vašem nápoji nebudou žádná Éčka, barviva, konzervanty nebo přidaný cukr. Lis na citrusy Concept CE3520 s příkonem 160 W pracuje na principu pákového mechanismu a je vhodný pro všechny druhy citrusů. Disponuje nádobou o objemu 750 ml a praktickým protiodkapovým uzávěrem Anti Drip.

Concept CE3520 lis na citrusy4

Jednoduchá obsluha a maximální pohodlí

Od sklenky zdravého džusu vás dělí jen pár sekund: stačí položit polovinu jakéhokoli citrusu na odšťavňovací kužel a stisknout páku. Pro váš dokonalý komfort je přístroj vybavený sběrnou nádobou o objemu 750 ml a protiodkapovým uzávěrem Anti Drip, který zamezí odtoku šťávy. Vy si pak pohodlně stihnete vyměnit plnou sklenici za prázdnou, aniž byste ušpinili kuchyňskou linku.

Praktické detaily, které potěší

Už vás také nebaví při odšťavňování „honit“ Váš citrusovač po kuchyňské lince? S citrusovačem od Conceptu se tohle nepřihodí, díky protiskluzovým nožičkám bude pevně stát na jednom místě. Ani celková údržba vám náladu nezkazí. Celý spotřebič se velmi snadno rozkládá a čistí. Díky lisu na citrusy CE3520 vám den bude chutnat lépe.

Hlavní vlastnosti:

  • lis na všechny druhy citrusů
  • pákový mechanismus
  • nádoba o objemu 750 ml
  • protiodkapový uzávěr Anti Drip
  • bezpečná manipulace

Concept CE3520 lis na citrusy3


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.