Concept LO7070 digitální odšťavňovač

Elektronika

Značka: CONCEPT
Odšťavňovač s příkonem 800 W a XXL otvorem během okamžiku vyrobí chutnou ovocnou nebo zeleninovou šťávu plnou vitamínů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
2 499

O produktu

50128666

Nestíháte každý den sníst doporučenou dávku ovoce a zeleniny? Nevadí, můžete ji vypít! Ovocné a zeleninové šťávy mají blahodárný účinek na naše zdraví, a to díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek. S jejich přípravou vám pomůže digitální odšťavňovač Concept LO7070, se kterým můžete dopřát sklenici plnou zdraví během okamžiku. Přístroj vás oslní moderním designem a kvalitním zpracováním, navíc díky XXL otvoru pojme i celé plody, takže vám ušetří práci s krájením. Práci s odšťavňovačem zvládne opravdu každý. Díky velkému a přehlednému LCD displeji je jeho obsluha velmi snadná a intuitivní. Stačí zvolit jeden z 5 přednastavených rychlostních stupňů a začít odšťavňovat.

Concept LO7070 digitální odšťavňovač8

Kvalitní zpracování a bezpečnost

Díky kvalitnímu filtračnímu sítu z ušlechtilé oceli nabízí model LO7070 vysokou výtěžnost. O bezpečnost během chodu spotřebiče se stará důmyslný bezpečnostní systém, který zabrání zapnutí, pokud nejsou všechny součásti ve správné poloze. Odšťavňovač je opatřen protiskluzovými nožičkami, které zajistí perfektní stabilitu během práce. Je snadno rozebíratelný, takže vám jeho údržba a čištění zabere pouhou chviličku. Odšťavňovač je navíc opatřen praktickým ANTIDRIPEM, který umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž byste si ušpinili kuchyňskou linku nebo ho museli vypnout, případně hekticky měnit nádobku. Odtokový uzávěr pomocí antidripu jednoduše uzavřete, vyměníte sklenici a znovu otevřete. Nepřijdete tak ani o kapku nápoje.

Materiál Titanium Nitrid

Povrch lisovacího disku je v provedení Titanium Nitrid. Jedná se o velmi odolnou povrchovou úpravu, která prodlužuje životnost lisovacího disku a současně je šetrná k vašemu zdraví i k životnímu prostředí. Titanium Nitrid je odolný vůči vysokým teplotám, proti většině chemikálií, mechanickému poškození, nekoroduje a je netoxický. Jeho využití lze nalézt u nástrojů v potravinářství (ošetření čepele nožů), ve zdravotnictví (chirurgické nářadí a zdravotnické implantáty) nebo např. v leteckém průmyslu.

Concept LO7070 digitální odšťavňovač6

Hlavní vlastnosti:

  • digitální odšťavňovač ovoce a zeleniny
  • příkon 800 W
  • XXL plnicí otvor: 85 mm
  • LCD displej a digitální ovládání rychlosti
  • snadno rozebíratelný
  • bezpečnostní pojistka
  • objem nádoby na šťávu: 0,8 l
  • objem nádoby na dužinu: 2,8 l
  • ANTIDRIP systém

Concept LO7070 digitální odšťavňovač7


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.