Concept Perfect Air CA3000 čistička vzduchu se zvlhčovačem

Elektronika

Značka: CONCEPT
Čistička vzduchu Concept Perfect Air CA3000 se 7 násobnou filtrací a zvlhčovačem vzduchu zajistí zdravý vzduch v místnosti do 60 m².

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

9 999
Dočasně nedostupné

O produktu

50128640

Abyste měli doma zdravý a čistý vzduch bez roztočů, alergenů, smogu a prachu, bakterií a virů, pořiďte si čističku vzduchu! Špičkový model Concept CA3000 odstraňuje z ovzduší pyl, prach, plísně, bakterie i viry. Vyčistí vzduch v místnosti o velikosti až 60 m² a pomůže vám i zmírnit příznaky alergií. Čistička disponuje 8 rychlostmi čištění vzduchu a výkonem 488 m³/h. Je tichá, snadno přenositelná a díky modernímu designu nenaruší vzhled interiéru. Je vybavena časovačem s nastavením až na 12 h a praktickou dětskou pojistkou. Součástí přístroje je i UV lampa, ionizátor a zvlhčovač vzduchu. Vše, co můžete udělat pro zdravý a čistý vzduch můžete mít díky jednomu jedinému přístroji! 

Concept Perfect Air CA3000 čistička vzduchu se zvlhčovačem8

7násobná filtrace a senzor kvality ovzduší

Filtrace je nejdůležitější část čističky, která rozhoduje o výsledné kvalitě vzduchu. Model CA3000 je vybaven 7násobným filtračním systémem, který zachytí znečištěné látky a zamezí jejich dalšímu šíření. Dokáže odstranit až 99,9 % škodlivin obsažených ve vzduchu. Každá jednotlivá filtrační vrstva zachytí specifické druhy nečistot a vzájemnou součinností je dosaženo dokonale čistého ovzduší ve vaší domácnosti. Díky pokročilé technologii si sama pohlídá aktuální stav filtrů a upozorní na nutnost jejich výměny. Čistička je opatřena citlivým senzorem znečištění, díky kterému v reálném čase vidíte míru polétavého prachu (PM2,5) v místnosti. Po spuštění pracuje v režimu SMART, který automaticky načte aktuální stav znečištění. Podle zjištěných hodnot si sama nastaví optimální rychlost čištění. Přesná hodnota se zobrazí na přehledném LED displeji. Kvalitu vzduchu můžete vizuálně kontrolovat pomocí barevného podsvícení, které se mění v závislosti na míře znečištění.

Concept Perfect Air CA3000 čistička vzduchu se zvlhčovačem5

Kombinace filtrů pro dokonalý výsledek

Prachový filtr zachytí hrubé nečistoty z ovzduší (prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty). Katalytický filtr rozkládá čpavek, benzen a další nebezpečné látky uvolňující se např. z nového nábytku a koberců. Karbonový filtr pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary, jako např. formaldehyd, benzen nebo cigaretový kouř. Antibakteriální filtr likviduje bakterie a brání vzniku plísní. HEPA filtr 13 zachytí částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní apod.).

Zvlhčovač vzduchu

Součástí čističky vzduchu CA3000 je i zvlhčovač. Vaši domácnost zbaví nepříjemného suchého vzduchu, který zvyšuje rizika respiračních onemocnění, zhoršuje alergie, astma a může mít vliv na celkovou únavu organismu. Stačí naplnit nádobu zvlhčovače vodou, přístroj zapnout a doslova během okamžiku zvýšíte vlhkost v místnosti a docílíte zdravějšího prostředí pro vaše dýchání. Dosahuje maximálního výkonu 86 ml/h. Na jedno naplnění dokáže zvlhčovat celých 54 h.

UV lampa a ionizátor

Ultrafialové záření likviduje škodlivé bakterie, viry, plísně a pohlcuje zápach. Ionizátor pomocí elektrického výboje zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu, které zlepšují celkovou kvalitu ovzduší. Jejich počet má pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost a zvýšenou výkonnost. Ionizátor zároveň pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraní cigaretový kouř. Obě tyto funkce lze samostatně vypnout.

Concept Perfect Air CA3000 čistička vzduchu se zvlhčovačem9

Noční režim pro kvalitní spánek

Čistý vzduch má vliv také na kvalitu spánku, a proto je čistička vybavena nočním režimem. Je-li tma, aktivuje se díky režimu SMART automaticky, nebo lze nastavit manuálně pomocí tlačítka SLEEP. Čistička pracuje v tichém provozu, pouhých 30 dB (odpovídá velmi tiché místnosti, jako je právě ložnice) a displej včetně barevného podsvícení zhasnou. Vy si tak můžete užívat čistého vzduchu i během spánku, aniž by vás cokoliv rušilo. Ráno se probudíte svěží a odpočatí.

Mobilní aplikace Concept Home

Čističku můžete ovládat odkudkoliv pomocí mobilní aplikace Concept Home, která je zdarma dostupná pro iOS i Android. Na dálku ji spustíte nebo vypnete, upravíte rychlost čištění, zjistíte stav filtrů nebo třeba zkontrolujete aktuální stav ovzduší v místnosti, kde se právě nachází. A pokud nejste fanoušci aplikací, můžete ji ovládat přes dálkový ovladač nebo pomocí tlačítek přímo na displeji.

Hlavní vlastnosti:

  • čistička vzduchu se zvlhčovačem
  • 7 stupňů filtrace vzduchu (5x filtr + ionizátor + UV lampa)
  • zachytí částice, alergeny, pyl, pachy, plyny, spóry plísní
  • vhodná do místnosti velikosti až 60 m²
  • atraktivní design vhodný do moderních prostor

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.