Concept Perfect Air OV1000 odvlhčovač vzduchu

Elektronika

Značka: CONCEPT
Odvlhčovač vzduchu OV1000 s kapacitou zásobníku 1,5 l je vhodný do místnosti až 15 m². Nabízí 2 rychlosti odvlčování a za den zkondenzuje až 600 ml vody.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

2 799
Dočasně nedostupné

O produktu

50128641

Trápí vás nadměrná vlhkost a s ní spojené plísně v bytě, sklepě nebo garáži? Ochraňte své zdraví i majetek pomocí odvlhčovače vzduchu! Odvlhčovač OV1000 zvládne zkondenzovat až 600 ml vody za jediný den. Po naplnění 1,5 l nádobky se přístroj automaticky vypne. Hodí se do místností až 15 m². Na výběr máte ze dvou režimů: odvlhčování na nízkou rychlost, které je ideální pro prostory s nižší vlhkostí. Díky nízké hlučnosti je vhodné také pro odvlhčování v noci. Režim s vyšší rychlostí odvlhčování je vhodný pro prostory s větší vlhkostí nebo pro odvlhčování během dne. U odvlhčovače OV1000 si můžete nastavit čas, po který chcete, aby pracoval. Na výběr máte ze 4, 8 nebo 12 hodin. K dispozici je samozřejmě i režim nepřetržitého provozu.

Concept Perfect Air OV1000 odvlhčovač vzduchu5

Zatočte s plísní jednou pro vždy

Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale může ohrozit i naše zdraví. Vyšší vlhkost je ideálním prostředím pro rozvoj plísní, které nám mohou způsobit zdravotní komplikace jako záněty dutin, zánět průdušek či další nemoci dýchacího ústrojí. Pokud Váš byt či sklep trápí plíseň, s největší pravděpodobností je zde vysoká vlhkost. Při hodnotách nad 50 % je odvlhčovač ideálním pomocníkem pro ochranu nejen vašeho zdraví, ale i majetku.

Hlavní vlastnosti:

  • odvlhčí místnost o velikosti až 15 m²
  • dva režimy provozu
  • funkce časovače


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.