Elektronika

Concept Perfect Air ZV1010 2v1 zvlhčovač vzduchu s aromadifuzérem

Značka: CONCEPT
Produktová řada: Perfect Air
5.0
  • Zvlhčovač vzduchu a aromadifuzér Concept Perfect Air ZV1010 vytvoří ve vaší domácnosti ideální prostředí pro zdravé dýchání. Má velmi tichý chod.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

899

O produktu: Concept Perfect Air ZV1010 2v1 zvlhčovač vzduchu s aromadifuzérem

50128650

Úvod

Trpíte suchým kašlem, častými nachlazeními nebo celoročními alergiemi? Jedním z důvodů může být suchý vzduch ve vašem bytě či kanceláři. Nízká vlhkost zvyšuje riziko respiračních onemocnění, zhoršuje alergie, astma a může mít vliv na celkovou únavu organismu. Zvlhčovač Concept ZV1010 je ideálním pomocníkem, dokáže totiž zvýšit vlhkost v místnosti a docílit zdravějšího prostředí. Do nádobky s vodou také můžete přidat pár kapek oblíbené vůně. Díky velmi tichému provozu můžete zvlhčovač umístit i do ložnice nebo k postýlce vaší ratolesti. Navíc má moderní design a decentní podsvícení, volitelné ze 7 barev, takže skvěle sedne do každého interiéru.

Concept Perfect Air ZV1010 2v1 zvlhčovač vzduchu s aromadifuzérem4

Zdravý vzduch a příjemné dýchání

Zvlhčovač vzduchu ZV1010 z řady Perfect Air je spojením zvlhčovače a aroma difuzéru. Je vhodný do místností o velikosti až 20 m². Zvlhčovač má dvě možnosti nastavení intenzity páry s výkonem 60 ml/hod nebo 20 ml/hod. Stačí jednoduše naplnit nádržku o objemu 1,2 l a můžete se až 60 hodin těšit z příjemného vzduchu. Do nádržky s vodou také můžete přidat pár kapek vaší oblíbené vůně a během okamžiku vytvořit atmosféru, která vám navodí příjemné pocity a uvolní vaši mysl. Je libo levanduli pro zklidnění? Citronelu proti komárům? Nebo třeba jablko se skořicí pro navození té správné vánoční atmosféry? Záleží jen na vás.

Klidný spánek pro vaše zdraví

Máte potíže se spánkem, večer se dlouho převalujete a ráno se probouzíte unavení? Nepodceňujte to. Jednou z příčin nekvalitního spánku může být přesušený vzduch v ložnici, který nesvědčí dýchacím cestám a způsobuje chrápání. Ideálním řešením je zvlhčovač vzduchu, který doslova v okamžiku dokáže navodit ideální klima pro váš klidný spánek. Do nádržky s vodou můžete navíc přidat bylinné extrakty z eukalyptu nebo máty, které usnadní vaše dýchání. Zvlhčovač můžete používat i jako noční světlo. Zamilují si ho zejména děti, které se bojí usínat za tmy, protože navodí velmi příjemnou a jemnou atmosféru. Podle nálady si můžete vybrat ze 7 barevných odstínů

Concept Perfect Air ZV1010 2v1 zvlhčovač vzduchu s aromadifuzérem6

Hlavní vlastnosti:

  • zvlhčovač vzduchu a aromadifuzér v jednom
  • atraktivní design vhodný do moderních prostor
  • do místnosti o velikosti až 20 m²
  • ambientní barevné podsvícení
  • vhodný pro aromaterapii

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.