Concept Perfect Clean VR3205 3v1 robotický vysavač s mopem

Elektronika

Značka: CONCEPT
4.0
Robotický vysavač Concept Perfect Clean 3v1 je vybaven vyspělou laserovou navigací pro přesné plánování úklidu a UVC sterilizačním režimem.
9 999

O produktu

50128656

akce

Více informací k promo akci Garance 60 dní vrácení peněz naleznete v záložce Příbalový leták.

Vysávat a vytírat domácnost je nutné, ale málokdo z toho má radost. Nechte si pomoci od špičkového robota a užívejte si ušetřeného času a bezchybně čistých podlah. Robotický vysavač s mopem Concept VR3210 je vybavený vyspělou laserovou navigací pro přesné plánování úklidu a disponuje také UVC sterilizačním systémem. Vyniká vysokou sací silou, extrémní výdrží a nejefektivnějším způsobem vytírání Y-wash. V tomto režimu se robot pohybuje v „Y“ trajektorii, během které každý kousek podlahy projede opakovaně a díky tomu účinně odstraňuje veškeré nečistoty z pevných povrchů. Nemusíte se ani obávat, že bude ovládání robota složité, "mluví" totiž česky.

Concept Perfect Clean VR3205 3v1 robotický vysavač s mopem8

Dokonalá orientace pomocí laserové navigace

Robotický vysavač VR3210 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0, která podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Výsledkem je, že se robot s maximální přesností orientuje v prostoru, nevynechá žádné místo a zároveň nepřejíždí opakovaně již uklizená místa. Tím se zefektivňuje úklid a zkracuje dobu provozu vysavače. Perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Model VR3210 můžete využít i pro úklid vícepatrových domácností. Každé patro je však nutné samostatně zmapovat a poté navolit v aplikaci přes historii úklidu.

Vysává a vytírá

Robot je vybaven dvěma zásobníky, díky kterým si lehce poradí se suchým i mokrým úklidem. První zásobník s kapacitou 600 ml slouží pro klasický úklid na sucho. Nasadíte-li druhý zásobník, můžete vysávat i vytírat najednou. Kombinuje totiž klasickou nádobu na prach s elektronicky řízeným zásobníkem na vodu, takže v rekordním čase docílíte dvou úklidů najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, standardní nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Zásobník na vytírání je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

Concept Perfect Clean VR3205 3v1 robotický vysavač s mopem4

UVC sterilizační režim pro vaše maximální bezpečí

Robotický vysavač je vybaven UVC sterilizační LED technologií, kterou můžete ovládat přes mobilní aplikaci (výhradně s nasazeným prachovým zásobníkem). Během režimu sterilizace vysavač vypne sání, zmenší rychlost pohybu na poloviční výkon a zároveň sníží otáčky hlavního kartáče i bočních kartáčků. UVC světlo můžete aktivovat také během standardního úklidu. Díky této technologii vysavač vysílá ultrafialové záření typu C, které narušuje buněčnou strukturu DNA bakterií, virů, plísní a dalších mikrobů, a tím brání jejich dalšímu množení. Běžně se využívá například k dezinfekci vody, vzduchu nebo v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. S tímto vysavačem budete mít jistotu dokonalé čistoty bez nutnosti použití chemických prostředků. Robotický vysavač je také naprosto ideální pro alergiky. Disponuje totiž pokročilým filtračním systémem TripleAirClean. Jedná se o třístupňovou filtraci s HEPA filtrem 13, který dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9 % částic, včetně bakterií a virů. Váš domov tak bude perfektně čistý a bez zbytečných škodlivin.

Concept Perfect Clean VR3205 3v1 robotický vysavač s mopem7

Výkonný motor a vysoká sací síla

Vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým stejnosměrným BLDC motorem, který má řadu výhod. Je vysoce výkonný a oproti běžným motorům tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost. Současně se podílí na vysoké sací síle vysavače, která dosahuje 3300 Pa. Nabízí 3 úrovně výkonu, které se mění v závislosti na spuštěném režimu úklidu. Sací výkon lze nastavit také manuálně podle potřeby a míry znečištění. Vysavač je napájen velmi kvalitní Li-Ion baterií, díky které zvládne na jedno nabití uklízet až 250 minut. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do dokovací stanice.

Kvalitní kartáče pro bezchybné vysávání

Vysavač je vybaven několika druhy kartáčů, které se postarají o bezchybný úklid nejen na volné ploše, ale také v rozích, u nábytku, kolem nohou židlí a stolů atd. Carpet kartáč je spirálovitý kartáč, který je tvořen kombinací štětin a gumových lamel. Je vhodný na všechny druhy podlah včetně koberců. HardFloor kartáč je ideální především pro tvrdé podlahy. Díky měkkému povrchu se speciálními vlákny dokáže zachytit maximum nečistot včetně miniaturních částic. S tímto kartáčem dosáhnete efektivního a zároveň šetrného úklidu bez poškrábaných podlah. Funkci Carpet turbo můžete využít, pokud máte v robotu nainstalovaný carpet kartáč. Aktivuje se v okamžiku, když vysavač najede na koberec. Automaticky zvýší sací výkon na maximum pro zajištění opravdu efektivního a hloubkového úklidu. Po návratu na tvrdé podlahy se vrátí k původnímu výkonu.

Concept Perfect Clean VR3205 3v1 robotický vysavač s mopem6

Ovládání a plánování úklidu

Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Robot, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv a zároveň v reálném čase sledovat, kolik toho uklidil a kde se zrovna nachází. I když nebudete zrovna doma, úklid domácnosti budete mít neustále pod kontrolou. A pokud nejste fanoušci aplikací nebo nemáte chytrý telefon, můžete ho plně ovládat také pomocí dálkového ovladače. Chytrá funkce ROOMPLAN naplánuje váš úklid do posledního detailu. Pomocí aplikace můžete pro každou místnost nebo vyznačenou zónu nastavit přesný časový plán úklidu a režim úklidu. O víc už se starat nemusíte. Robot se v nastavený čas automaticky spustí, zahájí úklid a po ukončení se vrátí do nabíjecí stanice.

Zónový úklid

Hlavní předností zónového režimu je, že robot nebude uklízet v celé domácnosti, ale jenom tam, kde opravdu potřebujete. Pomocí aplikace můžete definovat a pojmenovat až 15 zón včetně zakázaných oblastí. Ve zvolené zóně robot uklidí stejným způsobem jako při automatickém úklidu, tzn. že vysaje podél stěn a následně v liniích uklidí zbylé prostory. Velkou výhodou zónového režimu je možnost vyznačení zakázaných zón, kde robot uklízet nebude. Oceníte to například během režimu vytírání, kdy nechcete, aby vám robot najížděl na koberce.

Hlavní vlastnosti:

  • špičkový robotický vysavač s laserovou navigací
  • vysává, vytírá, sterilizuje
  • mluví česky
  • baterie vydrží až 250 hodin provozu
  • ovládání pomocí aplikace nebo dálkového ovladače
  • třístupňová filtrace pomocí HEPA filtru
  • 3 režimy úklidu, 3 speciální funkce vysávání

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.