Concept Profi SO3000 sušička ovoce

Elektronika

Značka: CONCEPT
Profesionální sušička ovoce Concept Profi SO3000 vás potěší rychlostí sušení a snadnou údržbou. Má dva ventilátory pro rovnoměrné sušení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
5 999

O produktu

50128713

Nekupujte velmi drahé sušené produkty v obchodě – navíc s kdovíjakými přísadami. Připravte si v pohodlí domova vlastní sušené ovoce, maso, zeleninu, houby, bylinky, květiny, ale třeba i semínka nebo ořechy. Můžete mít jistotu, že jíte jen to, co jsme si sami připravili, a ještě ušetříte. Sušička ovoce Concept Profi SO3000 vás mile překvapí svou rychlostí, které dosahuje díky rovnoměrnému rozložení tepla a příkonu 1 000 W. Sušička disponuje plynulou regulací nastavení teploty sušení a 2 ventilátory pro rovnoměrné sušení. Uskladněte si doma i větší množství úrody, která si tak zachová maximum zdraví prospěšných látek. 

Individuální regulace času a teploty

Sušička ovoce SO3000 vás mile překvapí svou rychlostí. Potraviny jsou usušené až o 30% rychleji než v ostatních sušičkách. Na přehledném LED displeji si sami nastavíte jak dlouho a na kolik stupňů chcete sušit. Teplotu můžete pohodlně regulovat v rozmezí od 35°C do 70°C. Digitální časovač lze nastavit až na 99 hodin.

Concept Profi SO3000 sušička ovoce5

Praktická údržba

Už se nemusíte rozhodovat, zda sušit své oblíbené potraviny a trápit se pak s drhnutím zaschlých zbytků z plechů či táců. Součástí příslušenství sušičky Concept je 6 nerezových sušících plat, které můžete mýt v myčce. Hlavní předností nerezu je vyšší odolnost oproti platům plastovým. Jednou z dalších výhod je to, že se nahřívají a tím urychlují proces sušení. Výsuvná plata vám navíc usnadní kontrolu sušených potravin: jednoduše plato vysunete jako zásuvku u skříně a nemusíte celou sušičku rozebírat, abyste zkontrolovali i spodní plato.

Hlavní vlastnosti:

  • sušička ovoce, zeleniny, masa atd.
  • rychlé a rovnoměrné sušení
  • 2 ventilátory
  • individuální nastavení teploty a času sušení
  • snadné čištění a údržba

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.