Concept Real Force Perfect Clean Gyro Defender UVC 3v1 robotický vysavač s mopem

Elektronika

Značka: CONCEPT
Robotický vysavač Concept Perfect Clean Gyro Defender 3v1: vysává, vytírá a sterilizuje pomocí UVC lampy, abyste dosáhli precizních výsledků při každém úklidu.
5 999

O produktu

50140389

Nechte si s úklidem podlah v domácnosti pomoct od špičkového robota a užívejte si ušetřeného času a bezchybně čistých podlah. Robotický vysavač s mopem Concept VR2020 je vybaven pokročilou navigační technologií GyroTec 2.0., výborně se orientuje v prostoru a perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,5 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Součástí základní výbavy robota je magnetický pásek, který slouží jako virtuální zeď a lehce s ním vyznačíte prostory, kde nechcete, aby vysavač uklízel. Velkou předností robotického vysavače VR2020 je jeho nízká výška (pouhých 8 cm), se kterou se pohodlně dostane prakticky kamkoliv, pod nábytek, postele, sedačku atd.

Vysává, vytírá a sterilizuje

Robotický vysavač je vybaven dvěma zásobníky, díky kterým si lehce poradí se suchým i mokrým úklidem. První zásobník s kapacitou 600 ml slouží ke klasickému úklidu na sucho-vysávání. Nasadíte-li mopovací modul, můžete vysávat a vytírat najednou. Mopovací modul je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce. Robotický vysavač VR2020 je vybaven UVC sterilizační technologií, která narušuje buněčnou strukturu DNA bakterií, virů, plísní a dalších mikrobů, a tím brání jejich dalšímu množení, takže vám zajistí bezchybně čistou podlahu. Režim sterilizace můžete ovládat přes mobilní aplikaci a výhradně s nasazeným prachovým zásobníkem. Vysavač vypne sání, sníží rychlost pohybu na poloviční výkon a zároveň sníží otáčky hlavního kartáče i bočních kartáčků. Robotický vysavač VR2020 je ideální pro alergiky, disponuje totiž pokročilým filtračním systémem TripleAirClean, což je třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13, který dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9 % částic, včetně bakterií a virů. Váš domov tak bude perfektně čistý a bez zbytečných škodlivin.

Concept Perfect Clean Gyro Defender UVC 3v1 robotický vysavač s mopem4

Poradí si se všemi povrchy, a navíc provoní vaši domácnost

Robotický vysavač VR2020 je vybaven hlavním kartáčem a dvěma bočními kartáčky. Hlavní, spirálovitý kartáč Carpet je tvořen kombinací štětin a gumových lamel. Je vhodný na všechny druhy podlah včetně koberců. Díky vysoké rotaci a speciálnímu osazení štětin do tvaru V jsou veškeré nečistoty i z krajů kartáče soustředěny do střední části vysavače, kde jsou nasáty do sběrné nádoby. Boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech. Vysavač VR2020 je vybaven chytře vymyšlenou přihrádkou na umístění aroma tablety (tableta není součástí balení). Ta během vysávání eliminuje nepříjemné pachy z usazeného prachu, místnost příjemně provoní a vám dodá pocit větší čistoty.

4 úklidové režimy

Robot nabízí 4 režimy úklidu: v režimu Auto SMART se vysavač efektivně a systematicky pohybuje v liniích po celém prostoru a na závěr provede úklid podél stěn. V lokálním TURBO režimu se pohybuje ve spirále a vysává na maximální výkon v konkrétním místě. S obvodovým režimem docílíte perfektního úklidu podél stěn. Pomocí manuálního režimu můžete vysavač navést přesně tam, kde zrovna potřebujete uklidit.

Concept Perfect Clean Gyro Defender UVC 3v1 robotický vysavač s mopem5

Ovládání pomocí mobilní aplikace nebo hlasem

Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Home, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv a zároveň v reálném čase sledovat, kolik toho uklidil a kde se zrovna nachází. I když nebudete zrovna doma, úklid domácnosti budete mít neustále pod kontrolou. Přes domácího asistenta Alexu nebo Google Home můžete vysavač ovládat i hlasem. A pokud nejste fanoušci aplikací nebo nemáte chytrý telefon, můžete ho plně ovládat také pomocí dálkového ovladače.

Hlavní vlastnosti:

 • 3v1: vysává, vytírá a sterilizuje
 • navigační technologie GyroTec 2.0
 • BLDC motor
 • sací síla 2200 Pa (3 úrovně)
 • nízká výška 8 cm
 • Li-Ion baterie 2600 mAh – až 120 minut provozu
 • UVC lampa
 • aplikace Concept Home v češtině
 • ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home
 • 2x vyměnitelný zásobník (prachový + mopovací modul)
 • kapacita prachového zásobníku: 600 ml
 • kapacita mopovacího modulu: 100 ml
 • prachový zásobník s přihrádkou na aroma tabletu
 • 4 režimy úklidu (Auto SMART, lokální TURBO, obvodový, manuální)
 • 3 funkce (TURBO, INTENSIVE, SILENT)
 • třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13
 • plánování úklidu
 • doba nabíjení 3-4 hodiny
 • hlučnost: 55-65 dB

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.