Concept Real Force VR3520 Laser Complete Clean Care UVC 3v1 Robotický vysavač s mopem

Elektronika

Značka: CONCEPT
Robotický vysavač Concept VR3520 Complete Clean 3v1 naváděný laserem se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Vysává, vytírá, sterilizuje a zvládne v všechny povrchy včetně koberců.
14 999

O produktu

50143367

Nechte si s úklidem podlah v domácnosti pomoct od špičkového robota a užívejte si ušetřeného času a bezchybně čistých podlah. Robotický vysavač s mopem Concept VR3520 je chytře vymyšlený pomocník pro váš maximální komfort a pohodlí během úklidu. Vyspělá laserová navigace LaserTec 2.0 podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Robot se s maximální přesností orientuje v prostoru, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se vrátí do stanice, kde se dobije a zároveň vysype sběrný koš, takže se vyhnete kontaktu s prachem. Robot je vybaven třístupňovou filtrační technologií s HEPA filtrem 13, díky které zachytí až 99,9 % částic prachu, pylu, bakterií a virů, takže je ideální i pro domácnosti s alergiky. Provoz robotu zajišťuje BLDC motor, který je výkonnější, energeticky úspornější, tišší a spolehlivější než běžný kartáčový motor.

Concept Real Force VR3520 Laser Complete Clean Care UVC 3v1 Robotický vysavač s mopem4

Snadné ovládání aplikací nebo hlasem a funkce ROOMPLAN 3.0

Robota je možné ovládat přes aplikaci Concept Home, která je v češtině a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid a v reálném čase sledovat, kolik toho uklidil a kde se zrovna nachází. I když nebudete zrovna doma, úklid domácnosti budete mít neustále pod kontrolou. V aplikaci můžete nastavit také jazyk, ve kterém na vás bude robot mluvit, včetně češtiny. Přes domácího asistenta Alexu nebo Google Home můžete vysavač ovládat i hlasem. A pokud nejste fanoušci moderních technologií nebo nemáte chytrý telefon, můžete ho plně ovládat také pomocí dálkového ovladače. Chytrá funkce ROOMPLAN 3.0 automaticky rozdělí zmapované prostory na jednotlivé místnosti, které stačí pojmenovat a uložit. Nemusíte tedy pro každou místnost vytvářet samostatnou zónu. V aplikaci pak stačí označit vybraný pokoj a robot bude vědět, kde je potřeba uklidit. Pomocí aplikace můžete také pro každou místnost nastavit časový plán úklidu, úroveň sacího výkonu a intenzitu dávkování vody. Robot se v nastavený čas spustí, zahájí úklid a po ukončení se vrátí do nabíjecí stanice. V konstrukci nabíjecí stanice je umístěný sáček, do kterého robot automaticky odvede nečistoty z prachového zásobníku vždy, když se vrátí do stanice nebo v intervalech, které si zvolíte v aplikaci. Kapacita sáčku vám vydrží až na 2 měsíce běžného úklidu. V okamžiku, kdy je sáček plný, robot vás upozorní na nutnost výměny. V základní výbavě naleznete hned 6 sáčků na nečistoty, 6 bočních kartáčků a 3 sady filtrů, takže si můžete užívat až rok úklidu bez starostí.

Concept Real Force VR3520 Laser Complete Clean Care UVC 3v1 Robotický vysavač s mopem3

Vysává a vytírá, zvládne všechny druhy povrchů

Robot si poradí se suchým i mokrým úklidem. Prachový zásobník s kapacitou 300 ml slouží pro běžné vysávání. Připevníte-li na něj mopovací nástavec, můžete vysávat i vytírat najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, střední nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Mopovací nástavec je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce. Robotický vysavač VR3520 je vybaven 3 hlavními kartáči. Carpet kartáč je vhodný na všechny druhy podlah vč. koberců. HardFloor kartáč je díky měkkému povrchu ideální především pro tvrdé podlahy. Dokáže zachytit až 3x více nečistot a zajistit šetrný úklid bez poškrábaných podlah. PET kartáč uvítají domácnosti se zvířecími mazlíčky. Zachytí i ten nejjemnější prach, srst nebo popadané vlasy, aniž by docházelo k jejich namotávání. Dva boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí okolo stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech.

UVC lampa zahubí bakterie a další mikroby

Robotický vysavač VR3520 je vybaven UVC sterilizační LED technologií, která vysílá ultrafialové záření typu C. UVC světlo narušuje DNA bakterií, virů, plísní a dalších mikrobů, a tím brání jejich dalšímu množení. Běžně se využívá např. k dezinfekci vody, vzduchu nebo v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. UVC záření můžete aktivovat ve dvou režimech: v režimu UVC bude robot vysávat i sterilizovat pomocí UVC lampy, v režimu sterilizace vypne sání. UVC technologii aktivujte bez nasazeného mopovacího modulu.

Hlavní vlastnosti:

 • 3 v 1: vysává, vytírá, sterilizuje
 • rozdělení místností, plánování úklidu
 • BLDC motor
 • baterie s výdrží až 250 minut
 • UVC lampa
 • aplikace Concept Home v ČJ
 • ovládání také přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home
 • úklid vícepatrových domácností
 • 3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální)
 • tichý režim
 • třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13
 • doba nabíjení 4 - 5 hodiny

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.