Concept SO1011 digitální sušička ovoce

Elektronika

Značka: CONCEPT
Digitální sušička ovoce Concept SO1011 vás potěší rychlostí sušení a snadnou údržbou. Nabízí funkci časovače i plynulé nastavení teploty.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
999

O produktu

50128704

Nekupujte velmi drahé sušené produkty v obchodě – navíc s kdovíjakými přísadami. Připravte si v pohodlí domova vlastní sušené ovoce, maso, zeleninu, houby, bylinky, květiny, ale třeba i semínka nebo ořechy. Můžete mít jistotu, že jíte jen to, co jste si sami připravili, a ještě ušetříte. Sušička ovoce Concept SO1011 vás mile překvapí svou rychlostí, které dosahuje díky příkonu 240 W. Disponuje 5 sušicími platy, které mají nastavitelnou vzdálenost. Díky hranatému tvaru je navíc velmi skladná. Integrovaný ventilátor se speciálně tvarovanými průduchy je zárukou dokonalého výsledku. Vaše úroda bude dokonale usušena, a to ve všech patrech sušičky.

Concept SO1011 digitální sušička ovoce5

Jednoduchá obsluha

Obsluha sušičky SO1011 je díky digitálnímu ovládání velmi jednoduchá a intuitivní. Dle vaší aktuální potřeby a druhu sušených potravin zvolíte teplotu v rozmezí od 35 do 70 °C. Sušička je vybavena časovačem, který lze nastavit až na 99 h, takže budete mít sušení plně pod kontrolou. Po uplynutí nastavené doby sušení se sušička sama vypne. 

Praktická údržba

Už se nemusíte rozhodovat, zda sušit své oblíbené potraviny a trápit se pak s drhnutím zaschlých zbytků z plechů či táců. Součástí příslušenství sušičky Concept je 5 transparentních sušících plat, které můžete mýt v myčce

Concept SO1011 digitální sušička ovoce4

Hlavní vlastnosti:

  • sušička ovoce, zeleniny, masa atd.
  • rychlé a rovnoměrné sušení
  • individuální nastavení teploty a času sušení
  • automatické vypnutí po dosušení
  • snadné čištění a údržba

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.