Concept SO1015 6 plus sušička ovoce

Elektronika

Značka: CONCEPT
Se sušičkou ovoce Concept SO1015 6 plus snadno a pohodlně usušíte ovoce, zeleninu, houby, maso, oříšky, těstoviny nebo třeba bylinky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 099

O produktu

50128705

Nekupujte velmi drahé sušené produkty v obchodě – navíc s kdovíjakými přísadami. Připravte si v pohodlí domova vlastní sušené ovoce, maso, zeleninu, houby, bylinky, květiny, ale třeba i semínka nebo ořechy. Můžete mít jistotu, že jíte jen to, co jste si sami připravili, a ještě ušetříte. Sušička ovoce Concept SO1015 6 plus má příkon 245 W a disponuje 6 sušicími síty. Pokud by vám tato plocha nestačila, můžete si sušicí plochu zdvojnásobit dokoupením dalších až 6 plat. Integrovaný ventilátor se postará o cirkulaci horkého vzduchu uvnitř sušičky. Obsluha sušičky SO1015 je velmi jednoduchá a intuitivní, jednoduše dle vaší aktuální potřeby a druhu sušených potravin zvolíte teplotu v rozmezí od 35 do 70 °C. Sušení je jedna z mála metod uchování potravin, při které nedochází ke ztrátě důležitých vitamínů a minerálů. Proč tedy neprodloužit životnost potravinám, kterých máte aktuálně nadbytek?

Praktická údržba

Už se nemusíte rozhodovat, zda sušit své oblíbené potraviny a trápit se pak s drhnutím zaschlých zbytků z plechů či táců. Součástí příslušenství sušičky Concept je 6 transparentních sušících plat, které můžete mýt v myčce, takže ušetříte čas i práci.

Hlavní vlastnosti:

  • sušička ovoce, zeleniny, masa atd.
  • individuální nastavení teploty sušení
  • snadné čištění a údržba
  • 6 sušících plat a možnost dokoupení dalších až šesti
  • integrovaný ventilátor

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.