Concept SO2050 sušička ovoce digitální

Elektronika

Značka: CONCEPT
Digitální sušička ovoce Concept SO2050 vás potěší rychlostí sušení a snadnou údržbou. Nabízí funkci časovače i automatické vypnutí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

3 499

O produktu

50128712

Nekupujte velmi drahé sušené produkty v obchodě – navíc s kdovíjakými přísadami. Připravte si v pohodlí domova vlastní sušené ovoce, maso, zeleninu, houby, bylinky, květiny, ale třeba i semínka nebo ořechy. Můžete mít jistotu, že jíte jen to, co jsme si sami připravili, a ještě ušetříte. Sušička ovoce Concept SO2050 vás mile překvapí svou rychlostí, které dosahuje příkonu 500 W. Sušička disponuje dotykovým ovládáním, časovačem i funkcí automatického vypnutí. Uskladněte si doma i větší množství úrody, která si tak zachová maximum zdraví prospěšných látek. Navíc elegantní design sušičky skvěle sedne do každé kuchyně.

Praktická údržba

Už se nemusíte rozhodovat, zda sušit své oblíbené potraviny a trápit se pak s drhnutím zaschlých zbytků z plechů či táců. Součástí příslušenství sušičky Concept je 5 nerezových sušících plat, které můžete mýt v myčce. Hlavní předností nerezu je vyšší odolnost oproti platům plastovým. Jednou z dalších výhod je to, že se nahřívají a tím urychlují proces sušení. Výsuvná plata vám navíc usnadní kontrolu sušených potravin: jednoduše plato vysunete jako zásuvku u skříně a nemusíte celou sušičku rozebírat, abyste zkontrolovali i spodní plato. Součástí sušičky SO2050 je praktický vyjímatelný tác. Díky jeho umístění ve spodním patře sušičky zachytí veškeré drobky, které propadnou jednotlivými platy během sušení. Zároveň lze použít na přípravu domácích ovocných placek, tyčinek nebo krekrů přesně podle vaší chuti. Fantazii se meze nekladou.

Concept SO2050 sušička ovoce digitální5

Jednoduchá obsluha

Obsluha sušičky SO2050 je díky digitálnímu ovládání velmi jednoduchá a intuitivní. Dle vaší aktuální potřeby a druhu sušených potravin zvolíte teplotu od 35 do 70 °C . Pokud nechcete neustále kontrolovat čas, kdy je potřeba sušičku vypnout, zvolte požadovanou délku sušení pomocí časovače. Po uplynutí zvolené doby se sušička sama vypne.

Hlavní vlastnosti:

  • sušička ovoce, zeleniny, masa atd.
  • rychlé a rovnoměrné sušení
  • individuální nastavení teploty a času sušení
  • automatické vypnutí po dosušení
  • snadné čištění a údržba

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.